Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendben van az, ha egy 38...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az, ha egy 38 eves ferfinek egy 17 eves lany a szeretoje?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 15:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
A Piszkos táncban a hapsi 35 éves volt, a csajszi pedig 27. Úgyhogy olyan 15 évet tévedtél.
2020. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
27 volt? Nekem úgy rémlett, hogy ilyen 17-18 körül volt.
2020. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

[link]

Ott van, 17 éves!

2020. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Emberileg nem tartom helyesnek, mert nehezen tudom elképzelni, hogy komolyra fordulna a dolog.

Magyarországon a belegyezési korhatár 14 év, jogilag semmi gond nem lehet, azt hogy két lényegében felnőtt ember mit csinál, az csak rájuk tartozik. Ha mindketten laza kapcsolatot akarnak, akkor végülis miért ne, ha viszont a lány nagy érzelmeket táplál, míg a pasi csak dugni akar, akkor gáz.

2020. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes mértékben a ti dolgotok
2020. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne rendben?
2020. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Érdekes, nagyon érdekes.

:D

Majd mikor a lányotokat szopatja egy veletek egykorú, akkor is bólogassatok :3

2020. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
62%

#27 Ha a majdnem felnőt lányod egy veled egykorúvak akarna együtt lenni, akkor te eltiltanád tőle hisz úgyis jobban tudod nála, hogy az ő életében mi a jobb számára? e

Ezzel éred el azt hogy 18 éves korában pattan tőled és soha többé nem látod, és csak azért is a sokkal idősebb férfiak társaságát keresi majd, hisz az apjával nem volt normális kapcsolata. Ha az lett volna, valószínűleg nem is néz az idősebb férfiak felé.

Mondjuk ez rólad mond el sokat, hogy nem feltételezel mást egy ilyen kapcsolatban csak azt, hogy az idősebb férfi meg akarja farkalni a csajt és semmi többet nem akar majd tőle.

2020. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#28 nem vagyok férfi, és egy szóval nem mondtam, hogy eltiltanám őket, ha ilyen helyzetbe kerülnék. :D De köszönöm a nevelési tanácsadást!
2020. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
+ a szerető szó a te szótáradban mit jelent? Nálam azt, hogy a férfi házas, és úgy dugja a kislányt. Példaértékű.
2020. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!