Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Jó lehet a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jó lehet a szex egy kisfarkú pasival? (12,5/4) Van tapasztalat? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 18:45
 1/3 anonim válasza:
72%

Én nem mondom, hogy nem lehet jó, de nekem nem volt jó. Egyáltalán. Csak bizonyos testhelyzetekben éreztem őt, máskor pedig szinte egyáltalán nem. Ezt értsd úgy, hogy semmit nem éreztem mialatt bennem volt.

Párkapcsolatban voltunk, tehát nem csak egyszeri alkalom volt,de sajnos nekem egyik alkalom sem szerzett különösebben örömet.


27/L

2020. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Simán :) Volt egy-két kisfarkú partnerem, az egyik viszonylag átlagos volt (nem volt rossz) a másiktól azt hittem kirúgom az ablakot, úgy elmentem :) Azt hiszem olyan 10 és 10,5 centi között volt valahol, nem tudom pontosan.

De nagyon meglepődtem.

2020. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet nagyon jó, emiatt ne aggódj. Én 21 éves vagyok és volt már dolgom kisebb farkú pasikkal. Amelyikkel nem volt jó az csakis azért volt mert bena és kezdő volt. Egyik tapasztaltabbal annyira jo volt, hogy azota sem találtam nála jobbat szex téren :)
2020. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!