Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért találnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért találnak olyan nehezen szexpartnert maguknak?

Figyelt kérdés
Mig a nők többb ezret is találnak méghozzá ingyen..
2020. ápr. 3. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

"Mig a nők többb ezret is találnak méghozzá ingyen.."


Ezt ezért kifejethetnéd bővebben mi alapján jutottál erre, ugyanis óriási tévedés.

2020. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem találunk nehezen. Aki szexelni akar az bármilyen módon megoldja. Ez is emberfüggő mint minden más.
2020. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nincs különbség a nemek között. Egy rámenős, magabiztos férfi ugyan úgy talál szexpartnert, mint egy kihívó nő.


A bizonytalankodó, önbizalom hiányos nőket ugyan úgy nem szólítja meg senki, ahogy visszautasítást kap egy bénázó férfit.

2020. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert mindig a nő választ, és a férfi kezdeményez, és nem mindig egyeznek a vonzalmak. A nők jobban válogatnak mint a férfiak. Ha a nők kezdeményeznének akkor nem lenne ennyi elkeseredett pasi.
2020. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Egy kevésbé jó nő könnyebben talál magának szexpartnert, mint egy ugyanolyan kaliberű férfi.


Nőként megélem azt, hogy átlagos kinézettel bármikor, könnyen találhatok szexpartnert (elég csak felmenni Tinderre)


De partnert, szerelmet...szeretkezést nagyon nehéz...Ez az ami szomorú :( Bármilyen nemű legyen az ember.

2020. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert elég kevés nő akar szexpartnert (nagy részük kapcsolatot), viszont szinte minden pasi benne lenne a "csak szexben".

Így a kereslet és a kínálat eléggé aránytalan, mivel 1 nő több pasi közül is választhat, alkalmi(k)ra nyilván a legjobban kinéző, ágyban a legjobban teljesítő férfit választja.

Én se nézek ki extrán, mégis nagyon jó pasikkal dughattam volna. De nekem ez nem kell...

2020. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

#3 as nagyon jól leírta. Ha egy pasinak nincs is olyan jó külseje de magabiztos jó szövege van de azért udvarias is na ő annyi partnert talál magának amennyit akar. Ezt látom ismerősi körben is. Persze aki jó pasi az is könnyen talál

Nők közül aki visszahúzódó szürke kisegér annál nem nagyon kopogtatnak. Ellenben ha látszik hogy életvidám beszédes csajszi vagy akkor nem kell modell külső. Van nem 1 nem 2 ilyen barátnőm akiT még igénytelennek is mondanék, de olyan pasikkal kúrtak hogy csak lestem:D

Én az a kategória vagyok aki csinos jól néz ki, idegen társaságban kicsit csendesebb vagyok de ha ismerem az embereket akkor viszont nagyszájú kacérkodó. Had ne mondjam mennyire bejön ez a pasiknak. Viszont normális egyedet nehéz találni. Én szexre is értelmes pasit kerestem már az utóbbi években, a jó külső kevés. Minél okosabb és szebb a csaj annál nehezebb labdába rúgni nála mert magasabbak az elvárásai is

2020. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Nem tudom te miről beszél kérdező mert szexre hamar találok nőt de kapcsolatra már kevésbé. 40f
2020. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!