Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon tényleg hagyomá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon tényleg hagyomány, hogy az apa egy bizonyos kor elérése után prostizni viszi a fiát, hogy azt elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés

Illetve még az olaszokról is hallani ezt...


Van valóság alapja?


Van itt olyan akivel ez esetleg megtörtént?


2020. ápr. 3. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2020. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Ilyet nem is hallottam még.


Egy magyar.

2020. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Olaszok se csinálnak ilyet. Itt olyanra nevelik a pasikat h ne kelljen prostihoz fordulniuk. H Magyarországon vannak e ilyenek azt nem tudom :D 23/N
2020. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha nem is hallottam
2020. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen, legalábbis a környezetemből senkitől nem hallottam ilyet pedig elég sok embert ismerek. Egy apa inkább arra büszke, ha a fia magától tud csajokat felcsípni nem arra hogy prostikhoz jár.
2020. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Én manapság soha senkitől nem hallottam ilyet.


De 150-200 éve állítólag volt ilyen. Nem azzal kevered, hogy régen csináltak ilyet?

2020. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyet. Nem.
2020. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma mar teljesen eletszerutlen lenne. Hetven, szaz eve volt benne plane. Nem volt fogamzasgatlas, a szuzesseg elvesztese es a hazassagon kivuli szex vagy nem volt, vagy akkora titokban, hogy abba belehaltak terhes nok, meg titokban szultek. Ebben a regi vilagban egesz mashogy vette ez ki magat.
2020. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A régi időkben voltak bizonyos helyeken, hogy x éves korban a fiukat felavatta a helyi örömlány. (Miközben a lányoknak ugye őrizni kellett a szüzességüket.)
2020. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!