Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ez nagyon zavaró? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nagyon zavaró? Ti összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem nincs hüvelyi orgazmusom, ezért szakított velem több srác is. Én is kívánom a szexet, szeretem is, csak nem tudok elmenni közben. A csikló izgatást szeretem. Nekik meg valszeg túl sok volt, pedig azt olvastam sokaknak nincs. Ti összejönnétek ilyen lánnyal?
2020. ápr. 4. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna ha nem lenne egyoldalú a dolog! Arra gondolok, hogy sokszor, sokat, rendszeresen nyalnék neki élvezésig, és ő viszonozná szopással!
2020. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 $$$$$ ***** válasza:

Persze 😊. Imádok nyalni 😀 .

19/F

2020. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez nem kizáró ok, viszont biztosan mindent meg tennék hogy neked is minél jobb legyen.

F

2020. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is csiklói orgazmusom van, ahogy a nők kb 80%-ának, de ettől függetlenül el tudok szépen menni szex közben rendesen.


Ha nehezen mész el, azt tudom javasolni, amit anno én is tettem: kezdj el tudatosabban masztizni, mármint figyeld mi esik jól, hova nyúlsz. Szex közben is van olyan póz, ahol 100%-is el lehet menni csiklóival ( pl lovagló), sőt, misszionáriusban sem lehetetlen..

2020. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze szívesen
2021. máj. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!