Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden fiúnak problémát fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiúnak problémát fog ez jelenteni?

Figyelt kérdés
18 évesen tabletta mellett terhes lettem, az abortusz nagyon megviselt. Azóta (8 éve!) mindig bennem van a félsz, hogy nehogy újra besikerüljön még tabi mellett is, ezért ritkábban szexelek úgy, hogy a pasi betegye a puncimba a farkát. Helyette inkább orálozok vagy análozunk. A popsiszexet az évek során nagyon megszerettem, már komolyabb tágítás nélkül is bemegy és sokakkal ellentétben én tényleg élvezem, el is tudok ott élvezni, nem kényszerből csinálom. Ti ezt el tudnátok fogadni, őszintén?
2020. ápr. 6. 07:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem kellenel
2020. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Irtam Privatot
2020. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

széklettartási problémáid biztosan vannak

nekem sem kellenél

31/F

2020. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell.
2020. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt azért nyomatékosítanám, hogy szexelek punciba is, csak ritkábban, értsd heti 1-2 alkalommal. Egyébként nagyon magas a libidóm.
2020. ápr. 6. 08:09
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Én nekem ezzel sohasem volt bajom.Volt egy barátnőm aki imádta a popsi sexet.Már én nem tudtam beljebb tolni neki,de ő még akkor is tolta rá magát és élvezte.Előtte orál 69 popsinál is,spermás smár,punci dugás közben lenyelte,majd popó.
2020. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Abortuszod volt. Nem kellenél. A közös leendő gyerekünk inná meg a levét. Down kór, autizmus. Kinek kell az? Ráadásul majd pelenkáznod kell magadat pár év múlva.
2020. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Azbabortusz nem zárja ki, hogy később egészséges gyermekem szülessen, ennyi marhaságot összehordani...
2020. ápr. 6. 08:29
 9/21 anonim ***** válasza:
Az szexel nem lenne gondom az abortusszal annál több.
2020. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Gondolkozzatok már egy kicsit: 18 évesen mit tudtam volna megadni annak a gyereknek, mikor még én is iskolába jártam? Szivesen nevelnétek nem a saját gyereketeket velem?
2020. ápr. 6. 08:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!