Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fél a barátnőm az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél a barátnőm az orgazmustól, vagy ez mi? Lányok?

Figyelt kérdés
A barátnőmet nagyon szeretem, tényleg, már 1,5 éve együtt vagyunk. 7 hónapja próbálkozunk a pettinggel, nem igazán megy. Vannak gátlásai, amit próbálok oldani. Az esetek 90%-ában az van hogy nyalom, látom hogy pártíz másodperc és elmegy, erre eltol, és utána pedig kéri hogy csak óvatosan picit simogassam a csiklóját, mert kellemetlen most ez így, persze mert mindjárt elélvezett volna és eltolt. Szeretném hogy legyen orgazmusa, de folyton az előtt leállít. Nagyon lelkesen próbálom csinálni, de kezd elmenni a kedvem egy kicsit. Ötletek hogy hogyan oldhatnám ezt meg? Hogy miért fél vajon az orgazmustól ( mert bárhogyan próbálok vele beszélni, azt mondja fél, de azt hogy mitől azt az istennek se)? 20F Előre köszönöm ha végig olvastad és próbálsz segíteni!

2020. ápr. 6. 09:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után megtanultam kezelni az érzést és akkor elmúltak ezek a gátak. De ehhez a partnernek is türelmesnek kellett lennie és semmit nem erőltetni. #8-as voltam.
2020. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ha kéri, hogy hagyd abba, ne tedd meg neki, később hálás lesz

Velem is így volt (lányként)

2020. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
ad #1, akkor fél a szüzesség elvesztésétől.
2020. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen tapasztalatom, de két ötletem/javaslatom van:

1. Bíztasd, hogy próbálja magának csinálni. Lehetséges, hogy olyan mentalitásban nőtt fel, hogy az önkielégítés nem volt elfogadott, ezért nem tudott megismerkedni a testével. Lehet, hogy ennek most kell megtörténnie.

2. Ha azon stresszel, hogy milyennek látod, csináljátok sötétben, vagy kössétek be a szemeteket.


u.i. Nekem barátnőmnek többször volt orgazmus előtt olyan érzése, hogy mindjárt bepisil. (Nem mindig, csak néha.) Ezt természetesen nem akarta az arcomba nyomni, ezért félbeszakított. Lehet hasonló érzés is a háttérben.

2020. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 igen, ilyen “mindjárt bepisilek” érzést más partnerem tapasztalt már, kérdeztem tőle, azt mondta hogy neki nem igazán van ilyen!
2020. ápr. 6. 10:43
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmuen a kontroll elvesztesetol van felelem. De nekem ugy tunik, hogy sajat maganak, egyedul se meri akkor.

Fontos lenne tudni, hogy egyedul se ment? Ugy kepzelem, hogy nem. Ez szorongas attol, hogy mi van, ha nem tud visszaterni a normalis allapotba?

Jaj, nem egyszeru neked.

2020. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, de csak mert nem akartam veszíteni a kontrollt es hülyet csinalni magambol.
2020. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet a reakciója oka, amit fentebb írtak:

- fél a szüzessége elvesztésétől (így nevelték),

- tart a reakciódtól, ha a kéjérzés hatására eltorzult arcát látod,

de amire leginkább gyanakszom:

- orgazmus előtt rendkívül érzékeny lesz a csiklója, és amint írtad - "lelkesen" csinálod. Na, ebből a "lelkesen"-ből vegyél le egy adagot. Ilyenkor már ne érj a csiklójához, csak a környékét simogasd (szeméremdombot, combok belső oldala , nagyajkak stb.).

Ffi.

2020. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen partnerem. Nála szerintem az volt a baj, hogy nem merte elengedni magát és nem mert feloldódni. Mert ugye a legintimebb dolog az az, ha egy másik ember előtt elélvezel. Ehhez kell egy elég magas fokú bizalom. Úgy látszik, hogy nem tud teljesen feloldódni veled, nem mer teljesen közel engedni magához.
2020. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem tudok elmenni csak a csiklónyalástól. Elképesztően jó, már az orgazmus határán vagyok, de valahogy annyira jó, hogy már-már szinte átmegy kellemetlenbe. Nekem ilyenkor kell legalább ujjal a rásegítés vagy a behatolás.
2020. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!