Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra mennyire vonzó egy olyan felnőtt nő, aki tinilánynak néz ki?

Figyelt kérdés

Én 26 éves vagyok, de tinilánynak hisznek az emberek. Igaz,hogy alacsony vagyok, de szerintem nőies alakom van.

Gyerekem is van már.



2020. ápr. 6. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön :)

Barátnőm 33 éves és 20nak néz ki ^^

2020. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Lacc80 ***** válasza:
100%
Nekem bejön.
2020. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra vonzo


30/F

2020. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én szerelmeskednék veled, az biztos. F
2020. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de szerintem nekünk ez csakis előny lehet. Ki ne szeretne sokáig fiatalos lennni?

Nemrég egy középkorú pasi udvarolt nekem a munkahelyem és közben elkezdett szabadkozni, hogy ne haragudjak hogy el akar hívni egy kávéra, biztos nagyon fiatalka vagyok, nehogy liliomtiprónak gondoljam. :D


Hát, a liliomtól messze vagyok így 40 felett. Mókás.

Biztos van olyan is, akinek nem jön be, hát az így járt.

2020. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!