Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szűz csajokra izgulok?

Figyelt kérdés

Tehát a szűz csajokra izgulok..

És miért van az hogy csak a szűz lányok érdekelnek?

:)



2020. ápr. 7. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt én honnan tudjam?
2020. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :(
2020. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aranyosak lennének alapjaraton ha már csak bele gondolok hogy szűz csajszi.. Olyan finoman is hangzik eleve. Ártatlan, valószínűleg te szereted hogy meg tudsz mutatni új dolgokat. Úgymondd bele viszed a ' rosszaságba' s ezen kellemesen hosszasan el tudtok játszani . S nem mellesleg érintetlen pnci ami szerintem elég vonzó. 😊 Egyéni véleményem.. Egy csajszitol 22/L
2020. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Izgat az érintetlen punci!
2020. ápr. 7. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Megadtad rá a választ: mert ez izgat. Miért van az hogy egyesek szeretik a székelykáposztát, mások meg nem? Vonz az érintetlenségük, vagy az hogy "taníthatók", vagy az hogy még nem volt más pasival dolguk stb. - ezer oka lehet. Hogy nálad mi azt nem tudjuk így a távolból megmondani.

Mindenesetre nem vagy ezzel egyedül, sokan vannak még akiket ugyanez izgat.

2020. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Haha tudtam. Férfiként engem is izgatna egy friss érintetlen punci. Tetszene az is hogy én lennék neki az első s láthatnám az első gyönyöröket az arcán. Még ha szerénykedne is, tuti tennék róla hogy imádja s minimum egyszer el is élvezzen remegjen teste egészébe.
2020. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a természetes


Csak a torzult személyiségek vonzódnak kifejezetten a használt puncihoz.

2020. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok.20L
2020. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8

Irtam privátba

Nagyon izgatsz! 😘🤩😍

2020. ápr. 7. 12:39
 10/10 anonim válasza:
Én is szűz vagyok még :) 24/L
2020. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!