Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, első játékszeremet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első játékszeremet keresem magamnak. Ötlet, ajánlás? 22/L

Figyelt kérdés

Valakinek van valami tapasztalata? Esetleg tudsz ajánlani valami jót? Vagy képet csatolni?

Csikló izgató van? Ugy volt még eddig csak orgazmusom. Vagy van olyan ami segíti a hüvelyi orgazmust?

Köszi előre is


2020. ápr. 7. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Vibrátor

De ha jól nézel ki itt a farkam!

2020. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
G-pont stikulalo dildoval lépnék tovább a helyedben
2020. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Figyelmedbe ajánlom jómagam
2020. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy léghulkámos csiklóizgatót mindenképp ajánlok. Én a Vágyaim .hu-rol rendelte. 6000Ft körül volt

Illetve egy Mini G-pontos vibri ezt pedig a Szexshop69 oldaláról 1000 Ft alatt nagyon szeretem mind kettőt.

26N

2020. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Léghullámos *
2020. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan cucc ami szívogatja a csiklód, közben a másik fele benn rezeg... Van amikor csak kívül berregek vele van amikor a szívogatós részét használom, miközben a másik vége benn van.

Szerintem írtó jó. Hasonlít a womanizerre (keress rá), csak kicsit olcsóbb verzió.

Barátomtól kaptam, sokat utazik, hogy legyen mivel szórakoznom mikor nincs itthon.

Volt már több féle kis cuccom, de azóta csak ezt használom, mert a rezgős része is bőven jobb minőségű mint bármelyiké és sokszor elég, ha csak azzal piszkálom a csiklóm.

Amúgy sem kézzel, sem sima dildóval nem tudok elmenni, vagy férfiember kell hozzá, vagy atomberregő :)


Na szóval ezt merem bátran ajánlani :)

2020. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mióta ilyenem van mindig lábremegős, intenzív orgazmusom van: [link]
2020. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Csajok! Itt vagyok én!

Én jobb vagyok mint egy mű farok! En tőlem hatalmasat élveznétek!!!

2020. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehéz konkrét terméket ajánlani, mert nem tudjuk milyen a szexualitásod, mennyire erős ingereket szeretnél.

Válassz állítható erősségűt, először csak valami egyszerű kivitelűt. Ha vége a járványnak akkor menj be egy shopba és kérd meg az eladót mutassa meg (egyes shopokban van is 1-2 kirakva mintaként, meg tudod tapogatni, bekapcsolni, megnézni hogyan-miként rezeg).

A hüvelyi orgazmus titka, hogy elengeded magad és "ráérzel" - de ha nem sikerül akkor se ess kétségbe. Nem mindenkinek megy, de attól még lehet teljes szexuális életed.

2020. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 érdeklődő35 ***** válasza:
Amit itt is ajánlanak a léghullámosak, satisfyer eket nézd meg. Illetve csiklóra még nagyon jók a magic wand fajták. Van amire lehet plusz feltétet rakni amikkel a hüvelyed is kellemesen élveztetheted. Hüvelyi itázgatásra magadnak kell megtalálod a megfelelőt, milyen vastag, milyen hosszú,milyen anyagból, mennyire görbüljön, vízhatlan legyen, realisztikus, vagy futurisztikus, stb?
2020. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!