Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy, milyen technikával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy, milyen technikával szoktátok magatokat kielégíteni? Maszturbációötletek lányoknak?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején, hogy 26 éves lány vagyok, 11 éves korom óta önkielégítek, kapcsolatban és egyedülállóként egyaránt van rá igényem. A mennyiség változó, ha időm engedi, akkor akár naponta többször is csinálom (főleg most). Mindig úgy kezdem, hogy meztelenre vetkőzök teljesen, majd a melleimet simogatom benyálazott ujjakkal. Ezután fokozatosan megyek lentebb az egyik kezemmel a puncimig. Először csak a nagyajkakat simogatom, majd elkezdem körkörösen izgatni a csiklóm. Mikor már kellően benedvesedtem feldugok a puncimba egy vibrátort és közben továbbra is izgatom a csiklóm egyre hevesebben, ezt egészen orgazmusig csinálom, amikor az egész testem megfeszül és elkezdek remegni, valamint nyögdécselni. Utána is folytatom addig, ameddig el nem kezdek zsibbadni teljesen. Ezt követő pár percben csak kiterülve fekszem az ágyon. Sokszor pihenés után újból kezdem.

Kérlek titetek, hogy ne 1-2 szót írjatok, hanem részletesebben meséljétek el, hogy ti ehhez képest hogy szoktátok.



2020. ápr. 7. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Segítsek?

25f

2020. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Öhm, miért lányokhoz szól a "kérdésed"? Felettébb gyanús...
2020. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
lehet hogy valaki megint a válaszokra akarja kiverni ?
2020. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem péniszem van, így a fiúk által írtakat nem tudnám hasznosítani. Nem vagyok leszbikus, sem biszexuális mielőtt valaki félreértené.
2020. ápr. 7. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
3# Hetero férfi, vagy leszbikus nő állhat a kérdés mögött.
2020. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nalam nem a tevekenyseg a meghatarozo, hanem ami a fejemben van. Ruhastol snassz modon csak a legegyszerubb modon a csiklomat ingerlem, de nemcsak fantaziakat kepzelek el csukott szemmel, hanem anelkul, hogy felnyulnek, konkretan erezni tudom a farkat magamban, ahogy ki-be jar. Elegge holdkoros csaj vagyok. Nem hallucinalok, de kepes vagyok szinte almodni ebren. Viszont utana boldogtalan vagyok, mintha nagyon magasrol dobnanak le. A talpam forro es bizsereg utana, de faj, hogy nem valt valora. Most nem valhat, na meg minden este mast felvinni magamhoz eros volna, es noi Casanova vagyok.
2020. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hetero nő vagyok.
2020. ápr. 7. 17:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle segítségre nem szorulsz az alapján, ahogy gátlástalanul leírtad a saját verziód.
2020. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért ne írtam volna le, egy anonim,segitségkérő-kérdésfeltevő oldalon vagyunk, nem?
2020. ápr. 7. 17:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Behúzom a paplan sarkát a lábam közé, egészen a csiklómig. Összeszorítom, oldalra fekszek, nézek valamit ami beindítja a fantáziám. S közben megy egy bizonyos csípőmozgás. Tulajdonképp én simizem a paplant, de mégis olyan, mintha a paplan simizne engem. S ezt csinálom addig, míg jó nem lesz. Az ujjaim egyáltalán nem használom. :)
2020. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!