Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor, hogy 0-24 otthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor, hogy 0-24 otthon van a család, hogy oldjátok meg a masztizást?

Figyelt kérdés
Főleg a lányok véleményére lennék kíváncsi, mert a fiúk lerendezik a wcben vagy a zuhany alatt 5-10 perc alatt gondolom :)

2020. ápr. 7. 22:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Kiülök a kocsiba
2020. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Fiúként soha nem tudtam wc-ben csinálni, zuhany alatt sem csináltam még. Szerintem azt pont hogy a lányok tudják. Sőt, szerintem a lányoknak az egyszerűbb, mert ruha alatt is tudják csinálni, rejtetten, és sperma sem jön, amit rejtegetni kellene, legfeljebb egy kis nedvesség. Egyébként a saját szobámban szoktam. Ha bejöhetnek, akkor akkor amikor este elalszanak. Most külön élek a szüleimtől, lakótársaim meg nem járnak be este.
2020. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%
Úgy, hogy egyedül élek. F
2020. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt akár egyetlen is a válaszadók között, aki nem egyedül él és nincs saját szobája? (azt már meg sem kérdezem, vajon lány-e..)
2020. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
A szobámban.
2020. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Csendben.
2020. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#14 Na ja...
2020. ápr. 7. 23:12
 18/24 anonim ***** válasza:

#14 nekem nincs saját szobám. És szerintem nekünk, fiúknak nehezebb. Mert lányok, ha akarjátok meg tudjátok oldani hangosabb nyögés nélkül. Viszont a fiúknak foglalkozni kell a spermával (tuodm, hogy magömlés nélkül is el lehet élvezni, de az szerintem kényelmetlen). És nem, a fiúk többsége nem fogja lerendezni a zuhany alatt vagy vécében. Zuhany alatt azért, mert nálunk bármikor benyithatnak zuhanyzás közben. Vécében meg szerintem kényelmetlen, legalábbis nekem.

Mivel nekünk emeletes házunk van, így az sokmindent megkönnyít. És mivel a bátyánk Budapesten dolgozik, így ő most nincs itthon, ezért sokszor az ő szobájába szoktam lerendezni.

2020. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Este ha mindenki alszik.
2020. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk a sperma miatt nem kell aggódjak, mert be tudom kapni a farkam, és rendesen le is tudom szopni magam, így a számba megy a sperma, amit simán lenyelek, így nem kell takarítani. :)


És az élvezet is sokkal nagyobb mint kézzel kiverni.

2020. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!