Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mekkora volt a legkise...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora volt a legkisebb farok, amivel dolgotok volt és ehhez képest mekkora az ideális számotokra?

Figyelt kérdés
(Milyen tapasztalat volt?) Írhattok kort is.
2020. ápr. 8. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

A legkisebb 12 cm.

Am nekem idealis az a 18 cm körüli.

2020. ápr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a legkisebb 10-11cm, folyamatos orgazmust tudott okozni

viszont 14-15cm idealis nekem

voltam mar tul naggyal is, fajt azt hittem kiszakad a mehem

2020. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
11cm volt a legkisebb, de szerencsére nem volt vékony 4cm. Nekem már az is élvezetes volt. 13-14cm nekem megfelel 4-4.5cm vastagsággal. Voltam 16 és nagyobb farkú pasikkal, de ha nem volt óvatos, akkor fájt. Én az átlagos 13-14-re teszem le a voksomat, azzal nem tud nagy fájdalmat okozni, ha fel vagyok izgulva. Ez felett pedig lehetnek problémák.
2020. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
14cm, ideális volt.
2020. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

14 cm volt a legkisebb, az ideális nekem a 20-21 cm kb.

Le leszek pontozva mint mindig de ez van, na. Én szeretem ha nagy, még a fájdalmat is élvezem ami néha vele jár.. 🤷‍♂️

2020. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónap után azért szakítottam egy pasival, mert akkora volt neki mint egy lónak!

Soha nem volt beton-kemény, de még így is feszített és fájt amikor belém tuszkolta.

Pedig egész normális emberke volt.

2020. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik leendő barátom azért nem lett a barátom, mert első együttlétkor nem bírta betenni, és azzal cinkelt, hogy szíz vagyok. Nagyon nagy volt neki, és vastag is, az eddigi pasiimnak 13-15cm, és maximum 4cm átmérőjű. neki pedig sokkal nagyobb volt, főleg vastag, de hosszra sem volt kicsi, ránézésre 18-20cm.
2020. ápr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!