Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért annyira szűk a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira szűk a barátnőm, és miért fáj neki a szex?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve vagyok együtt egy lánnyal. A szex nekem nagyon jó vele, neki is, de neki időnként fáj. Pedig jól felizgatom, nagyon nedves, volt hogy annyira felizgattam, hogy 1-2 perc után elélvezett. A behatolás sem megy könnyen, de szex közben is nagyon szorít, én is gyorsan elmegyek, ha úgy van. De a másik probléma, hogy szex közben nem enged pózt váltani, vagy esetleg úgy, hogy nehogy kihuzzam. Ha kihuzom, akkor nem engedi bedugni még egyszer. Azt mondja, hogy az elöző barátjának kisebb szerszáma volt, 13cm hosszú, és 3.5cm vastag. Neki az a méret megfelelő volt. nNekem más a méretem.

2020. ápr. 8. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyunk kiváncsiak a méretedre nyugi,kamu.
2020. ápr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Lehet a barátnőd nincs eléggé ellazulva vagy vannak még gátlásai, ha ezek a problémák nincsenek, akkor használjatok sok síkosítót, az megoldja a problémát. Az is lehet, hogy nem tudsz bánni rendesen a farkaddal.

Nagyjából ezek szoktak lenni az okok.

2020. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért, neked mekkora? Büszkélkedni akarsz?
2020. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu, nem kellene negatívan hozzá állni, inkább ne is szóljon az hozzá, aki nem tud segíteni, köszönöm!
2020. ápr. 9. 07:04
 5/5 anonim válasza:

Beszéljétek meg, kérdezd meg szerinte mi lehet a baj és máris közelebb kerülsz a dologhoz...

19l

2020. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!