Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy élvezhetném jobban azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élvezhetném jobban azt, amikor orálisan elégítem ki a barátomat?

Figyelt kérdés

Légyszi, kíméljetek a perverz meg bunkó beszólásoktól, tényleg csak kétségbe vagyok esve, és szeretnék segítséget kapni.

Röviden: nem egy újkeletű kapcsolatról van szó, már 2,5 éve együtt vagyunk és tényleg mindent meg tudunk beszélni, egyébként a szexuális életünk is rendben van, viszont ez az orális szex dolog nekem valahogy nem megy. Nem tudom elmondani pontosan, hogy miért. A barátom rendszeresen elégít ki engem orálisan és lehet érezni/látni, hogy tényleg élvezi és szívesen csinálja. Arra viszont nagyon ritkán kerül sor, hogy ez fordítva legyen, és ő nem is erőlteti, nem kelt bennem rossz érzést, pontosan tudja, hogy nem szeretem és nem próbálja rám erőltetni. Ezért még jobban szeretem :(, viszont még jobban szeretném viszonozni is neki. Csak egyszerűen valahogy nem tudom magam jól érezni közben... nem azért mert undorodom, ilyenről szó sincs. Röviden annyi, hogy nem bírom az ízét a dolgoknak, de tényleg nagyon nem. Nem értem, hogy miért, de már ez ad egy nagyon nagy diszkomfort érzetet az egésznek. A másik, hogy a dolgok mérete miatt elég nehéz a számba beilleszteni a céleszközt és ez is feszélyez. Összegezve: valahogy az egész egy borzalmas élmény mindig, ami mostmár szerintem egy kicsit így belém is égett és ez tovább nehezíti a dolgokat, de olyan jó lenne, ha túl tudnék ezen valahogy lépni, vagy valahogy jobbá tudnám az egészet tenni magamnak, ezáltal a barátomnak is.

Tudtok segíteni? Volt már valakivel ilyen, hogy egyszerűen irtózik az egésztől? Annyira nem akarok rossz barátnő lenni, mert ő tényleg mindent megad nekem. :(

19/L



2020. ápr. 7. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Minden bunkóság nélkül állítom hogy ha lenne esze már rég kidobott volna!
2020. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
1es: Én csak ezért nem dobnék nőt
2020. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ízesített síkosítók. Eper, cherry, meg minden féle. Attól lehet jobban ízlik majd.
2020. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz érzést okoz, azzal foglalkozni kell mindenképp. Nehogy hosszú távon a kapcsolat rovására menjen.


Ami(k) nekem első körben eszembe jutottak

1. Írod, hogy az ízével van bajod. Ha nem nyeled le, akkor úgy jobb neked?

2. A 69-et már próbáltátok? Szerintem a kölcsönös örömszerzés alatt egészen más érzések lennének benned.


Remélem megoldódik a helyzet.

2020. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 he84 ***** válasza:
75%
Ha a lenyelés során a spetmájának van rossz íze, akkor nem kötelező lenyelni. Vagy csináld egy ideig orálisan, majd idővel folytatva óvszerben kézzel, hogy abba élvezzen el, vagy óvszer nélkül tovább orálisan és amikor a szádba élvez, ne nyeld le, hanem egy előkészített zsepkendőbe köpd ki és úgy azt dobd ki egy szemetesbe. És az ízesítő is jó ötlet, amit itt az egyik válaszoló írt.
2020. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:
65%
Rendes vagy, hogy magadtól is szeretnéd a legjobban csinálni, de ha ő nem erőlteti, akkor lehet neked se kéne. Nem mindenki van oda érte.
2020. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor próbáld kikapcsolni az agyad, és ne az legyen benned h nem megy, és h fuj, hanem próbáld magad átadni az érzéseknek. Figyeld ahogy a barátod reagál rá, ahogy felizgul, a hangját stb.

Ha a spermája íze nem jó azt lehet orvosolni. Ne nyeld le, vagy egyen egy kis ananászt. Attól édesebb lesz.

l

2020. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Ananászlé csodákra képes. Tényleg. Tapasztalatból mondom.

Nem muszáj a szádba élveznie,mond neki,hogy a végét az arcodra kéred vagy szóljon amikor elmenne és engedd neki máshiva ahova ő szeretné.


De ha ennyire nagyon undorodsz tőle akkor lehet jobb ha nem erőlteted.

2020. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen megfürdött a pasid az együttlét előtt?

Mert a frissen mosott szerszámnak nem kellene, hogy íze legyen.

Vagy az előváladékkal van bajod?

Vagy a spermával, ha a szádba élvez?

Ez nem derült ki a kérdésedből.

2020. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Utolsó: inkább az előbbi.

2020. ápr. 8. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!