Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vékony szép nők mit élveznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony szép nők mit élveznek a nagyobb darab férfiakban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is "nagyobb darab" vagyok és "szép vékony" nőm van. Szerintem lehet az ízlése ilyen, vagy a normálisabb viselkedést szereti bennem, vagy hogy meghallgatom, figyelek rá, gyengéd vagyok vele meg ilyenek. Meg aztán odaadóbb vagyok az átlagnál az ágyban. Lehet ez is ad valamit hozzá.
2020. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez jön be. Ugyanúgy, mint van olyan izmos, jóképű férfi, akinek a molett nők jönnek be.
2020. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit a karcsú Fiona Shrek-en.
2020. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Mindíg igaz az hogy az ellentétek vonzzák egymást.
2020. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Viszonylag nagy darab vagyok, testes és magas is. A barátnőm meg picike :) kis vékonyka és alacsony. Nekem nagyon bejön ez a különbség.
2020. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Apró nő vagyok, a jelenlegi párom nagydarab, nem kövér, de mackós.

Valahogy imádom hogy kicsi és törékeny vagyok mellette.

Ja meg valahogy benne van a fejemben, hogy ha terhes leszek, vagy hízok kicsit, akkor sem fogok debellaként festeni mellette XD

2020. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!