Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a fiatal srácok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatal srácok akik idősebb nőt akarnak, az azért van, mert a velük egykorúak szóba se állnak velük?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ez volt
2020. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak elég vonzóak és szivesen látnám az arcukat ahogy szétdugom őket :D
2020. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Mikor már tök átlagos, hogy 18 éves csajok 40es pasikkal vannak.

2020. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva és már nem vagyok nagyon fiatal: részben, de nem feltétlen, hanem mert anyakomplexus is befigyelhet.
2020. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, én pl azért kerestem egyszer idősebb randit, mert kiváncsi voltam milyen egy igazán tapasztalt, felnőtt, érett nő. voltam kb 22 és egy kb 35-40 -es nővel volt dolgom. Sokkal másabb volt mint egy korombelivel
2020. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mucika, korabelit elobb talal. Idosebb nobol vagy fizetos van, vagy egy a tizezerbol, aki benne van.
2020. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki idősebb nőt akar, jobban meg kell küzdenie érte mint egy fiatal csajért, már ha kapcsolatra keres partnert.

Én csak a saját példámat tudom felhozni: amióta a 15 évvel idősebb barátnőmmel vagyok együtt 4 korombelivel is megcsalhattam volna, akik közül az egyik egy valóban gyönyörű csaj, de nem tettem, mert a barátnőmet szeretem, és szebbnek is látom akármelyik korombelinél.

Amúgy azért is kerestem idősebb nőt, mert érettebbek minden téren. Tudja mit akar, intelligens, mindenről lehet vele beszélni, nem akar állandóan bulizni, és meg tudok bízni benne. Komoly kapcsolatra számomra sokkal alkalmasabb mint a legtöbb velem egykorú csaj. 24/F

2020. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na most az idősebb nem feltétlenül 10+ évet jelent hanem pl pár évvel idősebbet is... általában ezeknek a srácoknak jóval érettebb a gondolkodásuk emiatt az idősebb csajoknál több az esélyük mint a velük egykorúaknál...
2020. ápr. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!