Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vajon azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vajon azért nem találok magamnak párt mert a farkam mérete a rossz?

Figyelt kérdés

Eddig akár kivel próbáltam össze jönni mindig addig volt minden jó míg a szex elő nem jött. Aztán mindig az lett a vége hogy hoppon maradok. :( Ezért csak a farkam méreteire tudok gondolni hogy az a nem megfelelő. Csak 15-16cm hosszú sajnos és vastagabb az átlagnál. Olyan Durex sikosító flakonnak a vastagsága olyan. Viszont van egy kis görbülete balra.


Van akinek tetszett elmondása szerint de a legtöbbjük a vastagsága miatt vagy le se fekszik velem vagy azt mondja hogy fáj neki.


Vajon mit tudok ezzel a problémával kezdeni? Már nagyon hiányzik egy normális párkapcsolat, lassan bele őrülök a magányba. :/


25F


2020. ápr. 9. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de sok csaj megőrül érte, hogy vastag és/vagy nagy legyen. Rosszakat fogtál ki. Persze értem, ez nem vigasztal, de van olyan nő nem is egy, akiben egy normál méretű szerszámmal harangozni lehet. Na nekik például, te maga lennél a csúcs. Mindazonáltal ha tisztában vagy a méreteiddel, akkor arra is időt kéne fordítani, hogy ha odáig jutsz valakivel, akkor finoman kezdj neki és ne durr bele, mert az tényleg fáj neki. Legyen a nő felizgatva rendesen és nagyon lassan hatolj be, finoman csináld amíg fel nem veszi a méreted. Azért a p*na elég tágulékony, ha ügyes vagy akkor nem okozol fájdalmat vele.
2020. ápr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez teljesen normális méret. Az sose baj, ha vastag. Lehet nem is vonzódtak hozzád.
2020. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először találd meg a megfelelő pin..át és utána legyél szerelmes. Sok csaj elég tág és élvezik a vastagot csak találd meg.
2020. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a méretével van probléma mert teljesen jó
2020. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából az is baj velem hogy túl hamar bele szeretek egy lányba. És kezdek kötődni hozzá. Szerintem ez azért is van mert napról napra kezdek parázni hogy más már ilyen idősen kezdi alapítani a kis családját én meg itt vagyok magányosan, senkim sincs akinek a bennem levő szeretetet ki tudjam mutatni, aki miatt lenne értelmes életem. :/
2020. ápr. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!