Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejön, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön, ha a talpaitokat nyalják az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 06:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Majd miután világuralomra török, az egyik első rendeletem az lesz, hogy az összes beteg lábfétisest pakolják fel egy hajóra és vigyék egy lakatlan szigetre, ott aztán nyalogassák egymás talpikóit.
2020. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
#1 mi bajod velük azért ez elég túlzás vagy nem? nem olyan extrém hogy nyalják a lábad, legalábbis szerintem, bár én pasi vagyok.
2020. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Hogyhogy túlzás? Nem tervezem pl. lelövetni vagy oroszlánok elé dobni őket.
2020. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2020. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
#3 szerintem elkezdenék nyalogatni az oroszlánok lábát... :D
2020. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Én nem mondom magam lábfétises nőnek de azért szeretem a lábbal kapcsolatos dolgokat.
2020. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#3 úgy értem hogy tényleg olyan elviselhetetlen ha du.ás közben nyalja a lábaidat.
2020. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

#1 Akkor ti nők legalább ugyanakkora bajban lennétek, mint azok, akiket elvitetnél egy lakatlan szigetre. :))

Ugyanis a legtöbb férfiban benne van a női lábak iránti vonzódás. Csak valaki ennek kevésbé mer hangot adni és van, aki leírja az ezzel kapcsolatos érzéseit.

Persze a lábfétisnek is vannak fokozatai. Van, akinek mindegy az a láb milyen, csak nyalhassa, szaglászhassa. Ez valóban beteg kategória. De szerencsére azért a férfiak többsége ebben a dologban is igényes, és visszafogott. Személy szerint én megnézem az igényes, csinos nőkhöz tartozó lábakat, de úgy, hogy ne legyek tolakodó.

Szerintem ez a lábfétises dolog azért ennyire elterjedt , mert a nőnek ez a testrésze az, amit egy férfi ritkán láthat. Talán május közepétől, szeptember közepéig utána takarva marad. Ugyanakkor, hogy a férfiak ennyire érdeklődnek a női lábak iránt, nektek is köszönhető. Mikor az időjárás megengedi és a zárt cipőiteket, szandálra, papucsra cserélitek, azzal egyidőben a lábaitokat is körömlakkal, bokalánccal, esetleg lábujjgyűrűvel vonzóbbá próbáljátok tenni, ami (ahogy korábban írtam) a legtöbb férfinak vonzza a tekintetét.

2020. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem fétis nálam, de van benn valami izgató. Csikis és szerintem nagyon intim dolog... amikor hanyatt fekszem, a lábaimmal a párom nyakában szexelünk meg szokta puszilni, nyalogatni talpam, ujjaim, bokám... érzékeny és nagyon kellemes. Plusz valahogy szeretet is benne van, hogy én annyira szeretlek, hogy még a lábad is megpuszilom...

22N

2020. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!