Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek egy idegennel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körte1998 kérdése:

Lefeküdjek egy idegennel?

Figyelt kérdés
Elsőre nem voltam érte annyira oda mint o értem , de ma irt hogy találkozzunk és ott voltam de nem láttam akkor még az Üzenetét. Nem látott engem de én láttam őt sajnos egy másik sraccal beszélgettem és ő meg odament egy másik lanyhoz aztán lesmarolta... hat kicsit féltékeny lettem aztán elment és este raírtam hpgy nem látott e engem és mondta hogy nem . De én most ettől méginkább kedvelem.. lehet féltékennye akart tenni . Igazából 2 napja ismerjük egymást de szívesen felmennek hozza csak nem egy egyejszakas kalandot akarok ...

2020. ápr. 9. 21:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Szóval azt mondod hogy jó az ha az ember egy ketrecbe éli le az életet és nem próbál ki semmit"


Nem rossz szándékból mondják itt az emberek, amit. Felőlük azt csinálsz amit akarsz

Csak aztán mindenki sír itt, hogy "😭csak arra kellettem neki, kihasznált😭😭"

Még jönnek a "miért nem érdeklem őt, miután lefeküdtem vele?" kérdések.

2020. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hidd el nem keveset gondolkozom az egészen !! Pont ezért nem mennek bele mert nem akarok sérülni. De őszintén vágyom valami kalandra :D 21 éves vagyok , szép lány és nem volt ilyesmiben részem , mellesleg Single
2020. ápr. 9. 23:02
 13/22 anonim ***** válasza:
Tipikus elérhetetlen hercegnő...
2020. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

12# Jaa.. hát akkor kalandozz

Csak mert az elején azt írtad, hogy nem egy éjszakát szeretnél

2020. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
De ha így megy tovább Double leszel
2020. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Fu©k logic :D

De ami nincs azt ne keresük benne

Aztán lesz itt sírás...

2020. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Eskü a kommentek mintha magammal veszekednek hát nem vagyok előrébb
2020. ápr. 9. 23:38
 18/22 anonim ***** válasza:
Jajj! Csak idegennel ne! Ráérő rokon nincs?
2020. ápr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%

Ha rendes a srác, akkor hajrá. De ezt nem tudhatod. LEhet hogy egy suttyó aki a nőket használati tárgynak nézi és aszerint is méri az értéküket hogy mennyire használtak miközben ő a fél világot végigkúrta. Ezt nem tudhatod.

Az agyad felépített egy idilli képet. Az tetszik és nem a srác mégha a srác hasonlít is rá. Annyira nem ismerheted. Ha csak az kell hogy valaki lerendezzen akkor oké, de azt mondod neked több kell. Akkor nem árt kicsit megismerni a másikat emberileg...

35F

2020. ápr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Lefeküdtünk

Hat igazából nem volt rossz csak rájöttem Hogy nem vagyok érte oda.. jó barátok leszünk mert megvolt az összhang csak nekem az az igazi kémia hiányzott... de nem bántam meg :)

2020. ápr. 12. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!