Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első BDSM élményetek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Még sajnos semmilyen. :D

20/F

2020. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Hosszabb, de privátban megírom.


F, 41, dom

2020. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

hát attól függ melyiket tekintjük elsőnek, de elég jó tapasztalataim vannak


F (Dom)

2020. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó. Először csak a kezeimet kötötte az ágyhoz, utána fenekelés. Hajhúzás, szememre is rakott szemfedőt. Aztán állatiasan megb@**0tt.

l23

2020. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Imádtam. A srác akivel voltam tudta, mit akarok. Pórázon fogva vezetett, egész idő alatt. Nem képletesen. Szó szerint! Orálisan kellett kényeztetnem. Aztán lekötözött és ő következett. Imádtam, hogy tudta, mire vágyik a legbelső énem. Ő vezetett végig. Ha más mesélné azt mondanám, ez megalázó, de így átélve, egészen felséges érzés. Leginkább olyan, mint egy tánc. A férfi vezet és, te követed és bízol benne, miközben olyan gyönyörhöz juttat, amilyet csak a legmélyebb álmaidban képzeltél el. Nyilván mindenki azt fogja mondani, hogy egy r**anc vagyok, de ez tényleg olyan, mint egy keringő, csak itt nem mindig a férfi vezet.

És még mielőtt bárki azt mondaná, hogy biztos csak szeretem, ha vernek a pasik, elárulom, nővel is volt már részem ilyen kalandban és legalább ennyire jó volt.


32/N

2020. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Meg sajnos csak ismerkedesig jutottam el dominakkal. De szivesen kiprobalnam egy dommal vagy dominaval😅 20/F
2020. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nagyom bejott. A legelso az volt, hogy a parom hatrakotozte a kezeimet es ugy csokolgatott, majd kielegitettuk egymast :)

Persze azota rengeteg kellek, cucc van hozza es hardcoreba nyomjuk :D

2020. ápr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt - bár akkor még lövésem sem volt arról, hogy ezt hogy hívják, akkoriban még nem folyt a csapból is a BDSM.

Ami egyfelől jó mert elfogadottabbá válik, többen ráébrednek arra, hogy nyitni kellene ebbe az irányba. Másfelől meg rossz, mert előkerül egy csomó műdom akinek lövése sincs a dolgok mikéntjéről csak látott pár videót, vesz egy pálcát a shopban és máris azt hiszi mekkora dom, hogy kiélheti a frusztrációit (nagyon nem erről szól a BDSM).

2020. ápr. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kikötöztem az akkori barátnőmet illetve a szemét meg be...így szexeltünk. Nagyon élvezte és én is.

Ez elég régen történt. Azota rengeteg dolgot átéltem ezzel kapcsolatban. De az volt a forduló pont...amikor rájöttem hogy sok nő abszolút nem a gyengédséget szereti.

Es hogy én ezt nagyon élvezem.

2020. ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos meg semmilyen de nagyon vagyon ra, hogy kiszolgáltatott legyek , kinézetem ellenére;) 30 izmos f
2020. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!