Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első aktus csak oral, te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első aktus csak oral, te választhatsz. Lányok, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

A szitu: összejössz egy nagyon vonzó fiúval, a kémia nagyon működik, rendesen egymásra vagytok állva, de nagyon. Felmész hozzá, most először. Mindketten alaposan fel vagytok húzva, hull a textil sietve, a szíved a torkodban zakatol. De a fiú kijelenti, hogy elsőre csak orál lehet, ehhez ragaszkodik. Elv és tapasztalat. Te választhatsz:

1. Te csinálod neki. Ez esetben tudd, hogy térdelned kell, és mindent bele kell adnod. Nyelned kell engedelmesen, és kétségeid ne legyenek, rendesen megkapod a magadét. Nem fog kímélni.

2. Ki leszel nyalva, addig és úgy ahogy akarod, akár egész reggelig, többször is. Engedelmeskedik, ha kéred. Mindent megtesz hogy remegjen a lábad, tocsogjon a kéjszerved, és önfeledten élvezd, úgy nyal ahogy csak akarod.

A következő találkán mehettek tovább, lehet szex, bármi, de most ez a 2 opció van. Válassz!



2020. jan. 11. 00:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Mi az hogy elsőre csak orál lehet? Ez nem férfi ez valami kis díszpáva. Ássa el magát aki férfi léttére ilyet mond.Mi az hogy be vagytok zsongva és benyögi hogy elsőre csak orál??? A helyedben inkább rácsapnám az ajtót.
2020. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

Hogy döntenék?

Ignorálnám:)

Nekem az orális szexhez sokkal töb bizalom kell. Bensőségesebb dolog.

Ki kell érdemelni, nem kap orált tőlem akàrki. Eddig akit megvárattam vele, nem bànta hogy nem adtam oda magam ilyen téren könnyen. SŐT!

2020. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
3. Igazad van. Neked a másodikat kell választanod. Az egód nem sérül, sőt, az egekbe is repülhet. Gondold csak végig higgadtan. Naugye! ;)
2020. jan. 11. 01:00
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
nem szimpla reszelés kell, de ez kissé gyerekes. Persze lehet nálatok ez működik, azt nem mondom hohy nem.
2020. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Értem az érveid, biz szempontból igaz, de a gyerekességben nincs igazad. Ez már egyfajta felnőtt játék. Be kell vállalnod a döntést, ismerned kell magadat, a rejtett vágyaidat. Gondold át újra.
2020. jan. 11. 01:03
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Ez szánalmasan sz4r. Ilyen dumától az egésztől elmenne a kedvem.
2020. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Ez mekkora h_lyeség. Ha már orál van, akkor legyen kölcsönös. Egyik verzió sem tetszene, mert nem vagyok sem szopórobot, sem egy önző liba, hogy csak nekem legyen jó.

Tehát ha csak ezeket az opciókat ajánlaná fel, akkor kalap, kabát, és viszontlátásra.

2020. jan. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

A "csak orál" szókapcsolat ami igazán érdekes..


Még olyat is hallottam, hogy "szűz akarok maradnkt, ezért CSAK seggbe kérem"

😂🤦

2020. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Hát, ez betli!

Az érvelésed mondvacsinált, és kilóg a lóláb, amikor azt írod, hogy a második alkalomra is maradjon izgalom. Ok, a harmadikra marad az anális szex, de mi jön negyedszerre? Hármas, vagy többes? Hamar elfogynak az újdonságok, és azután?

Izgat a szopás, értem, nyugodj meg, a jó párkapcsolatban jut neked abból is, de ne akard programozni a szexet. Az jöjjön, amit mind a ketten szeretnétek, különben kényszerítés lesz, mint a kérdésedben, és azt a normális emberek elutasítják.

Láthatod is.

2020. jan. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy baromság!

Ha már szex nincs akkor legalább kölcsönös orál legyen, bár nem értem ha kívánjuk egymást akkor miért ne lehetne szex is, ez nagyon gyerekes.

2020. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!