Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, ha a nyalás jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha a nyalás jobban felizgat, mint a normál szex? (24 F)

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a nőnek a nyalása, illetve az, ha ezt folyamatosan elvárja a női fél, jobban feligat, mint maga a normál aktus, sőt, úgy érzem, hogy az utóbbi nélkül is meglennék. Vannak nők, akik kifejezetten csak az orális kielégülést keresik állandóan?

2020. ápr. 10. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig másra izgul az ember. Én is szeretek nyalni. Sokáig a milfek inditottak be, volt fél-egy év amikor iszonyatosan gerjedtem ha a lánynak volt punciszőre stb stb.. majd változik, a lányok meg szeretik ha valaki szeret nyalni
2020. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak csikló orgazmusom van, emiatt fontos nekem az orál, de a szexet attól még igénylem.
2020. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En nokent a nyalast csak kiegesziteskent birom, rovid ideig, es a behatolas izgat. Viszont hatarozottan ez volt a tapasztalatom, hogy partnerek orult modjara nyaltak, es latszott, hogy onmagukert, oket izgatta. Bevallom, engem ez vagy zavar, vagy irrital.
2020. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, javitok, vagy irrital, vagy kozombos.
2020. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem forditva L
2020. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is napi szinten igénylem az oralt de a sima szexet is szeretem.
2020. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 De La Cruse ***** válasza:

igen, fura.

Elég szomorú.

2020. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!