Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak. Nektek szex előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Nektek szex előtt áll egyből a farkatok, vagy kell felszopás is?

Figyelt kérdés

Olyan 18-19 éves koromig "gombnyomásra" működött a farkam, arra gondoltam, hogy álljon fel, és már állt keményen. Ezt már sehogy nem tudom megcsinálni, hiába van előjáték, meg minden a lánnyal is, kell egy alapos felszopás előtte, hogy álljon fel, nem áll fel csak smárolástól, vagy a látványtól. Komoly kapcsolatom nem volt, de sok szexkapcsolatom volt már, és majdnem mindegyiknél így volt, volt olyan lány, akinek rosszul esett, hogy nekem nem áll fel rá és kell 4-5 percet izgasson, szopjon ehhez.

Szóval közvéleménykutatás: velem van a baj, vagy mással is van így? 24f heteró



2020. ápr. 11. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Ott inkább veled van a probléma. Nekem még 47 évesen is keményedik csak a csóktól is, sőt sokszor csak fantáziálástól is.
2020. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Pasim 30, eleg ha hozzabujok, all neki
2020. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát még ha nem is 100%-os erekció, de legalább egy 90%-os van, amikor meglátom a párom meztelenül. Pedig több mint tíz éves kapcsolat.
2020. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Nincs baj veled. Nekem se áll mindig egyből, nem mondom hogy véletlenszerűen, attól függ mennyi kedvem van hozzá.

Ha van akkor mindig, ha nem sok akkor kell egy kis biztatás :)

2020. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nemem rögtön áll. Neked miután sikerült, könnyű megtartani? Ha igen, nem hinném, hogy aggódnod kellene.
2020. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5ös

Ha folyamatosan izgatva van, akkor kemény tudok maradni elélvezésig.

2020. ápr. 11. 15:27
 7/21 anonim ***** válasza:

Csóktól meg hasonlóktól csak nagyon zsenge koromban állt (és szerintem nagyobbrészt azért, mert nagyon ingerszegény időszak volt, kolis élet, kb. egy lyuk a falban is felizgatott, nem sírom vissza).

Látvány so-so (azért pl. együttélésnél elég hamar megszokottá tud válni a meztelen párod látványa), viszont ha elkezdem őt simogatni, az mindig garantáltan működik.

2020. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Áll mindig

Csóknál már merev, ha elkerül a ruha, vagy csak csók közben fogdosom a ciciket, fenekét már harcra kész

2020. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem 43 évesen már a szex sem tartozik az érdeklődések közé, örülök hogy egy gonddal kevesebbre kell koncentrálnom.

Idővel nálad is így lesz ne aggódj.


Ellenben egy mondatodnom fenn akadtam, miszerint volt egy nő aki szinte megsértődött azon hogy nem kaptál a látványára merevedést.


Úgy kíváncsiságból megkérdezném,hogy az ilyen nők hogyan reagálnák le azt a szituációt mikor a pasinak csak viagrával megy?

Mert akkor aztán minden van csak izgalmi merevedés nem.

2020. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Elég ha rágondolok, vagy ott vagyok mellette , hozzáérek, csókolózunk . Vagyis míg volt párom, most már nincs , de nekem rögtön állt 😁

F/hetero

2020. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!