Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az amit kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit kifejezetten szeretesz, és mi az amit nem szeretsz az ágyban? Lanyok!

Figyelt kérdés
Kort is irhattok, esetleg azt is hogy miert azt 😊
2020. ápr. 11. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szeretek, de igazan ha kinyalnak
2020. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenceim: sok előváladék, kölcsönös cici kényeztetés és popsinyalás, masszázs, orál

Utálom: punci köpés, állatias hörgés, önzés. 20N

2020. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a kolcsonos oralt, ha jol nyal a pasi attol vegem van, imadom ha a pasi beszel hozzam vegig, plusz imadok lovagolni es szeretem a folyamatos szemkontaktust

Nem szeretem nyilvan ha a pasi onzo, csak magaval foglalkozik, ha tul hamar elmegy, ha szex kozben esetleg lekonyulna a farka(ilyen meg nem volt), hirtelen ennyi jut eszembe de bizros van meg :))

24/N

2020. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek szopni,szeretem ha nyalnak.Anált és a gusztustalan dolgokat nem szeretem.
2020. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha nem csak az ágyban vagyunk és mindkettőnknek jó a végén. A különlegesség sokat jelent.

A követelőzést nem szeretem. Ha valami olyat erőltetnek, amit nem szeretnék.

2020. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha végig beszél hozzám,cirógatja az arcom,ha néha kiveszi a farkát és csak dörzsölget vele
2020. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!