Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet kifejezetten olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kifejezetten olyan csajokat találni, akik bírják/szeretik az extra méreteket?

Figyelt kérdés

Normálisan csinálom, sok előkészülettel. Csak sajnos punciméretre nem lehet szűrni a valóságban.


Társkeresőn több lenne a siker?



2020. ápr. 7. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mire célzol pontosan az extra méretre?
2020. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1#


Nem a pontos szám a lényeg, a legtöbb csajnak túl nagy

2020. ápr. 7. 19:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagy akkor ha nekem esik előjàték nélkül mint egy vadbarom.
2020. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akár itt is.

Én egyszerűen írtam ki itt egy bújtatott kérdést, aztán találtam is két nőt.

Az egyikkel mai napig jóban vagyok, kiderült, hogy itt lakunk egymás mellett szinte.

2020. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nagy nem lehet :)
2020. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tarskereso, es eleg korai fazisban rakerdezni. Dick pic ne keretlenul ropkodjon, de segithet akar.
2020. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. En nem birom a nagyot, sorozdoboz elol menekulok. Most viszont jarvany miatt csak egyszer, extra hosszba belementem a pasi miatt. Nem hiszik el, nem erdekel, 31 cm is tud lenni, de a fele kint maradt speciel, annyi ment fajdalom nelkul.
2020. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a méreted tartod a legfontosabb értékednek akkor sehol - társkeresőn sem. Egy f...szfejek fognak a nők gondolni.

Ne a méreteddel akarj hódítani, hanem emberileg, Férfiként, azt szeretik a lányok. Amikor meg majd "ott" jársz akkor meg használd ügyesen.

2020. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8#


Nem ez a probléma, úgy látszik nem olvastad el a kérdést és egyből kioktatsz másokat.


Nem ezzel csajozok, a legtöbb lánynak túl nagy amikor szexre kerülne sor, nagyon sok előkészülettel is.


Ezt akarom kiküszöbölni

2020. ápr. 7. 20:17
 10/13 anonim ***** válasza:
En csak nagy merettet tudok elfogadni
2020. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!