Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek szokott pisilés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek szokott pisilés után pisis maradni a bugyitok?

Figyelt kérdés
Jól szituált pasi vagyok, és helyes is, és igen felizgat egy pisis punci ez amolyan fétis nálam, ha nem tudsz normálisan hozzászólni , akkor kérlek ne is kommentelj! Szóval pisilés utan volt h bugyin latszott pisikefolt? vagy tüsszügésnél, nagy kacajnál, csikizésnél, íjesztésnél is bemegy egy pici pisi? :P Kösz

2020. ápr. 11. 23:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Szokott, de véletlenül, és akkor ha tehetem egyből cserélek bugyit 23l
2020. ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
23L *
2020. ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%

Nok vecepapirt hasznalnak. De az inkontinensek izgatoak lehetnek szamodra.

Ertenem, ha pisilo nokre izgul valaki, de hugyos bugyogora...

2020. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mert rendesen kitörlöm, meg van ugyebár tisztasági betét is.

Aki tüsszentésnél, kacajnál stb. bepisil annak inkontinencia (vizelettartási) problémái vannak. Te sem csurrantasz be amikor nevetsz nem igaz?

Ijesztgetésnél - ne akard átélni, hogy úgy megijedj valamitől hogy bepisilsz. Az nem ijesztgetés hanem sokkhatás.

2020. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

#13! Ne aggódj pisilő csajokra is izguzok, csak gondolom unjátok már az iylen kérdéseket, ezért most ere voltam kíváncsi, hogy szokott e ilyen lenni :D


Köszi mindenkinek, repkedtek a zöldek :D

2020. ápr. 12. 00:56
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor, ha nincsen nalam zsepi, es nagyon kell pisilni.
2020. ápr. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező: neked kakis marad a segged mikor nagy dolgot végeztél? Ha nem torlod ki rendesen vagy nem mondod le akkor csak. Ez egy ésszerű magyarázat.
2020. ápr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%

Megkérdezed a lányokat , majd a nemed is.

A lányok milyen neműek szerinted?

De a kort is minek kérdezed meg, ha 80 éves válaszolna az már nem lány.

Persze te erre hokizol.

2020. ápr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%
Max. ha útközben jön rám és nincs nálam papír. Ami eddig kétszer előfordult, hogy röhögőgörcs közben bepisiltem. 35N
2020. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

17,18! Kár volt ide kommentelnetek, ami a nemet illeti teljesen jogos, nemtudom miért kerdeztem meg 😂 De köszi a választ es az észrevételt :D


Többiek is köszi! ;)

2020. ápr. 12. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!