Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fehérnemű! Lányok, ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérnemű! Lányok, ti a mindennapokban és ha pl randira mentek, más fehérneműt szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés

Mikor milyet szoktál hordani?

Korod?


2020. ápr. 12. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Általába tangát szoktam felvenni:)

23/L

2020. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Volt már, hogy egy randira készültem fehérneművel.
2020. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a hétköznapi bugyijaim elég lehangolóak. Mindegyik tanga, de van aminek kislányos mintája van, meg van olyan is, amin van egy elszíneződés a korábbi menstruációk miatt. Lehet hogy igénytelenség, de én nem dobom ki ha megfogta a vér a fehérneműt, csak kimosom fertőtlenítővel, és elhordom amikor senki sem látja. Ha nem így tennék, minden hónapban 4-5 bugyit kéne kidobnom.

Randira olyat veszek fel, ami egyszerű sima fekete tanga, fekete melltartóval. De én nem nagyon járok randizni, szeptemberben voltam utoljára egy randin, előtte még 2018 októberében.

2020. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Minden hónapban összevérezel 4-5 bugyit? Az majdnem menstruációs nap/1, ha jól számolok.
2020. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindennapokban vagy angávagy franciabugyit hordok, de van olyan is mikor telt kislányos bugyit. Tudom az nem jön be a pasiknak, de olyan kényelmes, de ezt persze csak akkor hordom, ha csak otthon vagyok.



#3

Ha ilyenkor betétet használnál, akk talán nem lenne vér foltos a bugyid nem gondolod?

És savas a mensid, h mosás után is foltos marad? :o

2020. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Átlagosan 6-7 napig tart a mensim.

Használok betétet, de éjjel alvás közben ahogy forgolódok, túlfolyik rajta. Nem tudom, lehet én vagyok különleges, mikor az orrom rávérzett a pólómra, azt sem tudtam kiszedni. Pedig próbáltam egy csomó praktikát, de hiába. :(

2020. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Én mindig olyant hordok ami kihangsulyozza a fenekem, de tangat azt nagyon ritkán .. randira általában a csipkés dolgokat szeretem de van hogy hétköznapokon is az van rajtam.

Esténként pedig semmi.

L20

2020. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindennapokra és randira is tangát veszek fel, nincs is más fajta bugyim.
2020. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is csak tangáim vannak. Vannak randis tangáim, munkahelyre való tangáim meg sima snassz tangáim. Itthon általában nem viselek bugyit 😀


26/L

2020. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megfelelő alkalomra megfelelő öltözék :) Nyilvánvalóan más bugyi kell sportolni, futáshoz, vagy hétköznapokra, meg egy randira. Legfőképpen viszont: tiszta!
2020. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!