Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik adtok/adtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik adtok/adtatok már el használt fehérneműt, a személyes találkozás mennyire rizikós?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemista lány vagyok, kicsit szorult anyagi helyzetben, így úgy gondoltam kipróbálom ezt a lehetőséget is. A posta kevésbé tűnik jó ötletnek, mivel hogy nincs bevételem, így bankszámlaszámom sincs jelenleg ahova utalni lehetne. Ezért is gondoltam a személyes átvételre, azonban tartok tőle, hogy több veszélyt rejt magában, ha személyesen találkozom a vevőkkel. Aki ebben rutinos, hogy szokta ezt kezelni?



2020. jan. 5. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Személyes taliba ne menj bele, aki ilyet vesz, az elég perv. inkább hagyd ki a talit. Postázz lezárt zacsiba, és kész.
2020. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben tuti nem találkoznék vele személyesen!
2020. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kicsit off, de hogy lehet hogy egyetemistaként nincs bankszámlád? Mi be se iratkozhattunk nélküle.
2020. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kb 10-20 perc egy új bankszámlát nyitni. Még mindig jobb, mintha személyesen adnád át.
2020. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Eddig nem akadt problémám azzal, hogy nincs bankszámlám, kollégiumot, bérletet stb el tudtam nélküle is intézni. Volt korábban, de mivel nem volt rajta semmi mozgás pénzügyileg (amikor már nem diákmunkáztam ősztől) ezért azt beszüntette a bank. Ezután nem csináltattam, mert nem láttam értelmét eddig. :)
2020. jan. 5. 15:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bank magától nem szünteti meg a számlaszámot. Minket az Egyetem mai napig ellenőrzi a megadott számlaszámot. Szerintem kamu a kérdés amit fel tettél. Minden diák dolgozik veled ellentétben, büdös a munka?
2020. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés, és dolgoztam én is eddig, csak nem volt mellette időm tanulni normálisan, így azt nem tudom már folytatni. :) Albán pékségben dolgoztam egész nyáron illetve a tanév alatt, ahol kp-s fizetés volt, így nem szorultam a bankkártyára.
2020. jan. 5. 15:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolj bele, hogy milyen beteg az aki ezt megveszi. Szerintem nem akarsz ilyenekkel találkozni.

Mondjuk postánál meg ott a neved és címed.

2020. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy oldottam meg, hogy volt egy bolt a házunktól nem messze, megbeszéltem a boltban, hogy beadom a dobozt és adják át aki jön érte. Pénzt dettó, dobozt átvette pénzt odaadta. Nem volt gond.
2020. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Nerm tudom mennyit fizetnek ezért, de én biztos más megoldást keresnék az anyagi helyzetem javítására.


De nem ez volt a kérdés, tudom, ahogy az sem,hogy számomra is elképzelhetetlen,hogy fősulisként, főleg koleszosként,hogy-hogy nincs bankszámlád?


És ha pótvizsgázol és vizsgadíjat kell utalni?Vagy sosem kaptál ösztöndíjat?


Számomra ez fura.


DE: én a helyedben semmiképpen nem találkoznék az illetővel. A boltos sztori jónak tűnik, ha van ilyen lehetőséged, bár fennállhat,hogy bonyodalmas lesz az átadás mert mi van pl. ha nem akar fizetni?


Utánvéttel postázd. Bár ott meg kiderül a címed.

2020. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!