Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A zsidóknak, vannak a szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zsidóknak, vannak a szexuális életvitelre, azaz szexre vonatkozó szabályaik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy Izraeli férfival, igyekszem mindent elsajátítani a hagyományaikkal és életvitelűkkel kapcsolatban, leszögezném nem várja el tőlem, pusztán érdekel, azonban nem találtam semmit, a szexuális szokásaikról, megkérdezni pedig egyenlőre nem akarom, még az ismerkedési fázisban tartunk és pont ezáltal, hogy nem vagyok megfelelően tisztában azzal, hogy a szexualitást illetően vannak-e szabályaik, nem szerettem volna pajzánnak és butának tűnni a szemében, mégha a szexualitás a párkapcsolat legfontosabb része is. Szóval vannak erre vonatkozó szabályaik, a mikven kívül?

2020. ápr. 12. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
2020. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

[link]


De ezeket szerintem ma már csak kifejezetten vallásos zsidók tartják valamennyire.

2020. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Alapvető fontosságú, hogy a zsidók hagyományosan elismerik a női orgazmust, és a férfiaknak előírják a feleség kielégítését. A szexben nem tudok korlátokról, kivéve a maszturbálás tiltását.
2020. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ld. fent. Egyébként megjegyezném, hogy a többség elég liberálisan értelmezi az előírásokat - pont úgy ahogy a keresztények is. Már rég nem a nászéjszakán veszítik el a szüzességüket. Van aki kicsit többet tart az előírásokból, van aki meg szinte semmit.
2020. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szabályok de nem mindenki tartja be mint a keresztények se.Attól függ ki mennyire vallásos.
2020. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

A zsido az nem arab.


Sot, a zsido nem is kereszteny.

Mielott vki idiotanak nezne amiert ezt az alapveto gondolatot leirtam kihangsulyozom hogy azert, hogy letisztezhassam hogy a judaizmus nemzetisegi vallas es a judaizmus jeloli meg a zsidot nem pedig a zsido valasztja a judaizmust.

Ha az edesanyad zsido akkor te zsido vagy es kesz, vonatkozik rad a 613 szabaly aminek a betartasara es betartasabol adodo fenntartasara valasztotta a népet.


Szoval ha azt irnad h “muzulman a ferjem” akk logikus lenne itt szexualis szabalyokat keresgelni mert nyilvan ezt valasztotta o ebben hiszik. Nyilvan ha tudod rola akkor ez fontos neki.


Egy zsidonal ez olyan mintha azt kerdezned h a magyaroknak vannak-e szexualis szokasaik. Erted... baromsag a kerdes 😀

A zsido ugyanis egy nepcsoport. Aztan persze jonnek az okosok akik azt mondjak h nem mert vallas.

De ez azert santit mert igazabol olyan mint “zsido” olyan fogalom nincs meg egy, nincs mas vallas altal feladatra valasztott emberkupac akik valasztottsaga versegi alapon oroklodik. Be lehet terni, es lehet elni ún. gér cedként, de a rabbi ezt nem akarja. O le akarna beszelni rola.


Az izraeli faszival annyi gond lehet h ha te no vagy es nem vqgy zsido akk nem lesznek zsidok a gyerekek.

Ugyanis az a zsido akinek az anyja zsido.

Szoval irrelevans baromsagok helyett inkabb azon gondolkozz h mennyire fontos a faszinak a judaizmus vagy mennyire akar izraelben elni.


Mert ha zsido gyerekeket akar akk neked nagyobb problemad is van annal minthogy milyen pozban szexeljetek es be kell terned.


En pl zsido vagyok, kereszteny lanyt szeretek, es egyaltalan nem all szandekomban beteriteni.

De ezzel Izraelben valo elet megkerdojelezodott. Szerencsere itthon is siman elvagyok igy ez nem olyan fontos.

2020. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi csak kettőt tartunk, bris milá és a niddah.

Világi életet élünk.

2021. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
A zsidó az nem népcsoport.
2021. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!