Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27-28 feletti szingli, nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-28 feletti szingli, nőknél totál sikertelen férfiak, hogyan törődtetek bele, hogy nem esz senkitek, hogyan rendezkedtetek be a magányos életvitelre?

Figyelt kérdés

Elfogadható így? Hogyan foglaljátok el magatokat? Boldogok vagytok? Mi vezetett idáig? Mi a jövőképetek?


Nekem volt két párom is, de elhagytak (jobb pasas kellett). Azóta 3 éve semmi. Totál magány. Több száz visszautasítás, neten több tucat egy szavas válasz, állandó lerázás. Sok(k) volt. 30 évesen belefáradtam. Hogy lehet túllépni ezen, hogy látja, hogy még a ,,lúzer " pasik nagy része is már kapcsoalatban van, babakocsit tologat stb. Nekem fáj. Hiába a diploma, megfelelő anyagiak, rendes munkahely, káros szenvedélyek nélkülözése, ha az életlen ezen a területén totál megbukott az ember. Hogy lehet beletörődni a család, ismerősök megvetéseibe (Mikor lesz esküvő, gyerek?----kivel is?)? Abba, hogy nm lesz feleségetek, gyerek, nyüzsgés stb. Nekem nagyon nem megy.


2016. máj. 19. 22:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%

Talan valtoztatni kene kicsit magadon,nem sajnalkozni.

Ha nem jo a megjelenesed menj el edzeni,vagass uj hajat,vegyel par uj ruhat. Gyujts onbizalmat ,probalj meg flortolni a nokkel. Nem kell lesajnalni magadat,tenni kell erte,hogy legyen.feleseg ,gyerekek es ne csak neten ,sablon szovegekkel. Menj el szorakozni,rengeteg hely tele van 30as szingli csajokkal!

2016. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Vidéken, kisvárosban? Ha tudnád, milyen jó ruhakollekcióm van, mennyi ing, póló, cipő. Nem mondanád, hogy öltözz jobban. Egyszerűen rossz arcszerkezet képes mindent ledönteni.
2016. máj. 19. 22:52
 3/32 anonim ***** válasza:
38%
Az se a vilag vege. Menj el kozmetikushoz,szolariumba kis barnasag es maris jobb az osszkep, a kozmetikus meg tudja ,hogy mit kell igazitani ,hogy jobban nezzel ki. Es nem mellesleg a haj is rengeteget szamit..
2016. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nincs pattanásom.
2016. máj. 19. 22:57
 5/32 anonim ***** válasza:
Mutass már egy képet magadról. Kétlem, hogy ennyire borzasztó lenne a helyzet! :)
2016. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet nekem is magadról
2016. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem pattanasokra gondoltam,pl.szemoldok szedes.
2016. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Ha elfogadtam volna a szingliséget akkor nem tudnék boldog lenni,azért vagyok az mert töretlenül hiszek abban,hogy megtalálom a páromat.:)
2016. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

De valaki úgy is tud boldog lenni, hogy elfogadta a szingliséget.

Nem küldök képet, tökre felesleges. 4 különböző nőnek küldtem itt az elmúlt napokban mióta fent vagyok itt beszélgetni. Egyik sem bírt visszaírni. Annyit sem, hogy rusnya vagy, vagy nem vagy az. Szóval nincs kép.

2016. máj. 19. 23:09
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem randit kértem (amúgy is messze lakok), csak választ a képekre. Nagyon erkölcstelen annyit sem írni, hogy...na mindegy
2016. máj. 19. 23:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!