Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Ki vonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ki vonzóbb szexuálisan? Cristiano Ronaldo vagy Dwayne Johnson? Kivel szexelnétek inkább ha választani kéne?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi. Ha férfi vagy légyszíves írd le.

2020. ápr. 13. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen Dwayne. Ronaldoból semmit nem látsz, csak annyit, hogy focizik és a bírókkal veszekszik, vagy interjúkat ad. Míg Dwayne annyi filmben szerepelt és annyi különböző szerepet játszott el, hogy nagyon bejövős a pali. Több oldalát lehet látni neki.
2020. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
DJ
2020. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem Dwayne mára már nagyon durva szintre lépett... nekem inkább még az a szint tetszik mikor a gyerekjátékban szerepelt, ott kikondizott volt és egy rendes domináns, “alfahímes” benyomása volt. A partnereimben is ezt szeretem, ha ilyenek, a túlkondizott férfiak nem olyan izgatóak.

Így vagy a 2007-10es Dwayne vagy inkább akkor marad CR😅

20/L

2020. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Cr egyertelmuen 💋
2020. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyik sem
2020. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem vesszük figyelembe azt, hogy Dwayne Johnson 47 éves, Cristiano Ronaldo meg 35, én meg csak 19 vagyok, akkor Dwayne Johnson.
2020. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!