Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet rosszul nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rosszul nyalni?

Figyelt kérdés

Írjatok kérlek olyan szokásokat, amiktől a falra másztok ilyen téren.

(Nem akarok szivatni senkit, csak tudni akarom, mit ne csináljak :D)



2020. ápr. 14. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez csajfüggő.

Engem marhára irritál pl, ha csak cuppog a csávó össze-vissza, és jobban élvezi, mint én. Másrészt engem nem lehetett azzal felizgatni, ha a bejáratnál próbálkozol a neveddel. A lényeg a csikló. Persze, ha már az ember elért egy bizonyos szintet, ott már szinte mindent lehet. Az a lényeg, hogy figyeld a reakciókat, hogy mit szeret. Ne félj kérdezni és leselkedni.

2020. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Pl ha nyelvvel úgy csinálja a másik, mintha ütvefúró lenne.
2020. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

-ha egyből neki esik a puncimnak

-úgy nyal mint egy állat

-a hüvelyembe dugdossa a nyelvét

-ha a nyelvnek a hegyével nyal

-sűrűn váltogatja a nyalási technikát

2020. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

#2

😆 ez jó. Tényleg nem túl kellemes.

Nem kell úgy tenni, mintha a nyelved egy farok lenne. Nem az és nem is arra való. Sokkal finomabb mozdulatokra hivatott és abban is jó. Farokimitátornak nem.

2020. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor a nyelvének a hegyével nyal,rossz helyen,ráadásul olyan finoman érinti oda,hogy nem is érzek semmit :(

Meg amikor egyből elkezdi nyalni >:( az a jó ha kicsit húzza az agyam ,meg kicsit harapdálja a combom,meg ilyenek

Ja,meg ne öt percig tartson,meg nekem kell,hogy használja az ujjait,mert csak egy sima nyalástól nem megyek el

2020. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én akit eddig nyaltam, azok közül mindenki élvezte hogy "megdugtam" a nyelvemmel. De ízlések és pofonok.
2020. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak úgy csináltak 😅
2020. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg élvezték. De azt hiszem hogy te nem voltál ott, hogy tudj erről nyilatkozni.
2020. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!