Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ha egy nőnek nagyon kívánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ha egy nőnek nagyon kívánom nyalni a popsiját is az ferde hajlamra ia utalhat, vagy csak fetis?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, én 100% hogy semennyire nem kívánom a férfiakat, már csak a gondolata is, taszít... Mégis, egy nő popsija miért nem büdös... Sőt... Miért izgató illatú, vonzó, és szeretném azt is nyalni, a gátját és a punciját... Már írva is felozgulok habár nem ez a cél, de ez hogy lehet?


Mármint, a nők popsija miben másabbak a férfiaknál?



2020. ápr. 14. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, minek számít? Nyaljad, ha van mit!
2020. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő mindig finomabb mindenhol, mint egy férfi. Én is imádok női popót nyalni, sőt a csiklójától szeretem végignyalni a popsilyukáig.
2020. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Alapesetben szerintem a nemi identitásodhoz semmi köze, hogyha bejön valaki feneke. Heteróként nekem is bejön a popsi, de valahogy egy férfi feneke, már nem. Szóval egyáltalán nem egyenlő a popsiimádat a melegséggel.
2020. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ha nyalják a popsimat, közben egy kis punci ujjazás, nagyon be szoktam nedvesedni... csak sajnos nagyon csikis vagyok és ha olyan helyen érint elröhögöm magam és nem tudom abbahagyni...
2020. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Imádom a nőket,

Minden eddigi barátnőm popsiját ki nyaltam

És ez után is így lesz!

23F


Nyalni jó dolog

És nyaljatok ti is barátaim :)

A nő a legszebb kincs a világon

2020. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem ha nyalják a popómat.19L
2020. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sokan egyetértenek velem, de nyugodtan jöhetnek akár az ellenérvek is
2020. ápr. 14. 20:13
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
Ez normális dolog semmi buzys nincs benne én is imádok feneket nyalni
2020. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valóban jó, finom :)
2020. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs ellenérv.Mi egymásét nyaljuk.

A fenék tele van idegvégződéssel.A tiéd is!!

Szeretem nyalni a popsilyukát,Szép lassan közelítve,végül a nyelvemet belefúrva.

Cserébe én is megkapom ugyanezt.

Amikor a farkamat kézbe veszi,és gátrészt elkezdi nyalni,a herékkel együtt,és lejjebb megy..nah az isteni.

47F/34N

2020. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!