Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy 20+ pasi csak fiúkkal...

Ha egy 20+ pasi csak fiúkkal lóg mindig, lányokkal nem is beszélget, az vajon utalhat valami hajlamra nála? L

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy adott egy 20onéves pasi, egyetlen lánnyal láttam csak eddig, akivel jól elvolt, őt gyerekkorából ismeri, rajta kívül viszont csak pasikkal haverkodik, sosem láttam azon az egyen kívül más lánnyal beszélgetni sem, pedig nyilván lennének jó páran akiknek szimpatikus.

Pl.: egyik lány ismerősünk beszélgetni akart volna vele, erre úgy elküldte, beszólt neki, hogy a csajszi azóta kerüli ahogy csak tudja, pedig csak sima beszélgetést akart, nem nyomulás vagy ilyesmi. Én is amikor próbálok vele beszélgetni elég nehezen megy, vagy tőmondatokban válaszol ha kérdezek, vagy ha nem kérdezek, akkor ülünk némán.. És más lányokkal se tud vagy akar kommunikálni.

Kinézetre normális pasinak látszik, nem páwa vagy ilyesmi, hanem egy normális pasis külsejű, nem látszik melegnek, és illedelmes, okos, de ugyanakkor már 6 éve ismerem lassan, és soha nem látom lányokkal, de tényleg soha. Lehet mégis meleg lenne?



2014. nov. 16. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, aki nem meleg, de eret vág ha nő szól hozzá. Ne kérdezd ebbe mi a jó.
2014. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát lehet.


Ismerd meg


Ha az alábbiakat tapasztalod gond van


Elton John, George Michael a kedvence, mindig arra élvez el

Imádja a szürke 50 árnyalatát és a twilight-sagat

Napi 3 órát tölt a "fürciben"

Így beszél: Óóóóóó édesem, nézz csak ide milyen szép masnija van anna a cuki kiscicának, hát nem cukkancs?

2014. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha meleg lenne, akkor inkább a nők társaságát keresné.

Szerintem csak fél a nőktől. Nem tudja, hogy közeledjen/viselkedjen a közelükben.

2014. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én meleg vagyok és rólam se mondaná meg soha senki,hogy az vagyok.Sportos vagyok,férfias,és úgy viselkedek mint egy átlagos férfi. Én se keresem a lányok társaságát. Persze vannak melegek akik szinte csak lányokkal lógnak,de nem sokan. Én elképzelhetőnek tartom,hogy meleg. De
2014. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
* De ennyiből még nem lehet megmondani biztosan.
2014. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Egyetlen megalázóbb dolog van annál, amikor ti, nők, minket, "félénk"/introvertált embereket lúzernek tituláltok. Amikor melegnek. Remélem, soha nem mondtad a szemébe.
2014. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ginofóbiás. Onnan tudom, mert magamban is felfedeztem a tüneteket, kerülöm a nőket, nem szívesen állok le velük beszélgetni sem, vagy ha igen, röviden, tömören elintézem őket. Srácokkal sokkal szívesebben ismerkedek, haverkodok (itt, GYK-n is), sokkal nyitottabb vagyok a fiúkkal, pedig semmi homokos hajlam nincs bennem. Szimplán félünk a nőktől, ennyi a bonyolult magyarázat.
2014. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kisboltos ***** válasza:

osztom a 7#-es válaszát.

Nekem is van egy lány ismerősöm, akit már nagyon rég óta ismerek, és én is csak vele tudok normálisan beszélgetni.

Valamiért félek a nőktől. Szóval nem hinném, hogy a srác meleg.

2014. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ettől még nem biztos, hogy meleg, lehet csak szörnyen szorong nők közelében. Ismerem az érzést.
2014. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tituláltam melegnek, csak valami nem okés vele. És mint opció ott van a kalapban.. De mint említettem nem gondolnám róla hogy az, sőt akkor nem is tetszene, stb...

De nem tudom miért ilyen, egyszerűen nem lehet róla megtudni semmit, és nyilván nem fogok a haverjaitól érdeklődni, hogy most akkor miért ilyen...

Amúgy meg nem kell azon csodálkozni, hogy felmerül az ilyen, ha valaki úgy viselkedik akkor evidens hogy előbb-utóbb másnak is fel fog tűnni és már is arra gondolna.

Arról nem tehetünk, hogy ilyneke vagytok és ezt sugalljátok, attól függetlenü hogy nem vagytok azok.

2014. nov. 16. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!