Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem többet érez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem többet érez vagy csak ki akar sajátítani?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy másik városban vállalnék munkát és elköltöznék. Amióta ez szóba került köztünk, mindig kérdezgeti, hogy mi van azzal a munkával. Meg kérdőre von, hogy miért nem jó itt, a jelenlegi munkahelyemen. Ezen kívül az utóbbi időben gyanúsan elkezdett érdeklődni irántam. Pl. érdekli, hogy miért vagyok mostanában mindig rosszkedvű, többször beszélünk Messengeren, újabban még közös programot is akart velem csinálni.

(Nemrég óta tart a dolog vele és rajta kívül nincs másik szexpartnerem.) Honnan lehet tudni, hogy csak szórakozik/unatkozik, azért csinál ilyeneket vagy tényleg akar valami komolyabbat? És ha igen, akkor miért nem mondja el?



2020. ápr. 15. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Talán többet érez. Attól is függ, ki a férfi és a nő.
2020. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fel kell tenni neki a kérdést? Mondd mit szeretnél Tőlem/Velem? Kommunikáció nélkül nem megy. Senki sem gondolatolvasó.Egyébként a leírtakból valószínűsíthető hogy már nem csak szexpartner kategóriában vagy. Bizonytalan lehet a partnered az érzéseiben.
2020. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érezne valamit,maradnál?
2020. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mantis religiosa ***** válasza:
Mielőtt vele beszéled meg, magadban tisztázd a dolgokat.
2020. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gyakorlott ebben a minősítésben, lehet egyszerűen csak nem tudja a megfelelő helyen meghúzni a határt.
2020. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem
2020. ápr. 15. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Én ezt nem értem. Miért kell mindig kielemezni, bekategorizálni mindent.

Ha egyszerűen normálisan érdeklődik a dolgaid iránt, az már sok ?

Mondjuk, ha igy kérdez :

- Hogy képzeled hogy átmész másik vaárosba, amikor én itt vagyok ?

De ha szex után átölelve pihegtek az ágyban és akkor megkérdezi :

- Biztos, hogy jobb lesz neked ott ? Tudunk azért még találkozgatni igy ?

Ezzel sztem semmi baj. Teljesen természetes, hogy egy diszkrét kapcsolatban is sok sok találkozáskor szóba kerülnek hétköznapi témák is. Sztem ez nem nyomulás, vagy nyaggatás. Ha te annak érzed, az gáz, mert te vagy túl merev.

2020. ápr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attol is fugg, miert csak szexpartner. Nem fuggetlen? O deklaralta, hogy komolyat nem akar, vagy te?

Egyeduli aggaly, ha csak azota teper, miota tudja, hogy elmennel. Kerdes, ez ebresztette ra, vagy csak addig tart ez, amig azt erzi, veszve van az ugy.

Csak tole tudhatod meg. Szeretned, ha tobb lenne?

Azert legyel ovatos es onzo, amig bizonytalan.

2020. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jó veled a szex, és ha elmész kereshet mást.
2020. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!