Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szebb férfiak! Ti benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebb férfiak! Ti benne lennétek úgy szexbe, hogy rajtatok kívül van még egy pasi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval lány vagyok, van most egy partnerem. Felmerült az ötlet, hogy bevonnánk még egy pasit. Egy volt partneremre gondoltunk, de ő tuti hetero. A mostani barátom bi. Ezért hezitálok, hogy rá írjak-e. Ti nektek ez akadály lenne, vagy belemennétek, ha bejönne nektek a lány? Első hármasom lenne és egy piit tartok tőle.

2020. ápr. 15. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Szimpátia és pár feltétel teljesülése mellett.
2020. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze... ha köztem és a másik pasi között egy minimum 40 centis vasbeton fal van :)
2020. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, nem muszáj bi dolgokat csinálni.
2020. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Nyilván nem lenne kötelező. Max olyan, hogy ő kényeztetné a másik pasit orálisan, de nyilván nem kötelező.:)
2020. ápr. 15. 14:44
 6/9 mikeXxX ***** válasza:
0%
Nem szorulok rá hogy osztozkodnom kelljen és ratyirambó sem vagyok. 40f
2020. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csajként írok, akinek van tapasztalata a hármasban. Nagyon jó és élvezetes dolog a megfelelő partnerekkel, viszont én sok olyan példát halottam, hogy nem jól sikerült, mert a két pasi versenyzett egymással és ha volt pasit vonsz be van rá esély, hogy itt is ez lesz. Szerintem jobb ezt egy olyan idegen pasival akinek csak az a fontos, hogy te élvezd. Mi ezért mindig szerény, kezdő srácokkal vagyunk és csak pozitív tapasztalat van. Egyik se nyomult, tudta hol a helye és mindenki jól érezte magát.
2020. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a több pasi egy nő felállást hetero alapon, bár nem undorodok a másik testétől, spermájától, ha úgy érünk össze.


34/F

2020. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Utolsó előtti én ezt meg pont fordítva látom, olyanokkal csinálnám, akikben megbízok és volt szex előtte.:)

2020. ápr. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!