Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisfarkú pasik! Most tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú pasik! Most tényleg halál őszintén! Ti milyen autóval jártok a mindennapokban? Illetve lehet-e valami más dologból látni rajtatok, hogy kicsi a péniszetek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sokan hivatkoznak a nagy és erős autó birtoklására, mint kompenzációs eszköz és tényleg lehet benne valami, mert nekem is kicsi a péniszem és nekem pl. egy G63 AMG Merci az álmom (meg mellé egy luxus sportkocsi pl. AMG GTS) és ez az autó tökéletes sztereotip autó. Nagy, fekete, hangos és terepjáró. Kis méret: szóval azok véleményére lennék kíváncsi, akiknek nem éri el a 16 centi hosszt és 4 cm vastagságot a pénisze (fontos, hogy egyik sem!! ). Hogy ti mégis - de most tényleg őszintén - milyen autóval jártok a hétköznapokban? Vannak-e rajtatok olyan látható jelek, amikből lehet érezni, hogy kicsi a férfiasságotok? Őszinte válaszotokat nagyon köszönöm.

2019. jún. 25. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az én farkam átlagos, de soha nem éreztem ilyen fajta kompenzációs igényt, de el tudom képzelni, hogy van ilyen. Az ego valamilyen formában beindítja az énvédő mechanizmusokat, és ez farokmérettől függetlenül így van, ha van komplexus...
2019. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen méret értékeket is írjatok: hossz és vastagság! Máskülönben olyan énkép zavarosoktól kapok irreleváns válaszokat, mint az 1-es kommentelő.
2019. jún. 25. 14:19
 3/22 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen problémám, de ha lenne sem tudnék AMG Mercit venni most gyorsan, kompenzációnak. De amúgy szerintem kicsit sokat olvasod és/vagy túl komolyan veszed a női magazinokat, és az ott hagoztatott szterotipiákat. :)
2019. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Húú, de be vagy pöccenve, nem csak komplexusok vannak itt. Don' t worry, be happy!!😀
2019. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mert téged nem lehet jelenteni azért, ahogy itt másokkal beszélsz? 😀
2019. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jaj, nehogy felrobbanj. Nyugtasson meg az a tény, hogy nem AMG a kocsim.
2019. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Nőként írom hogy nagyon magad alatt vagy a farkad miatt!! De miért is? Én személy szerint egy kisfarkú férfival éltem át életem legjobb orgazmusát!! Tedd félre a fusztrációdat és higyj önmagadban! Nők megérzik a bizonytalanságot és azzal el hajtod magad mellől. Ne autóval akard növelni az önbizalmad hanem légy te magabiztos.. Hidd el többre mész vele. Lássuk be, nem az autó fogja a csajt meg dugni. És ha kiszállsz az autóból mar nem lesz akkora ön izalmad mint elötte!! Hidd el tudom mit beszélek! És nem rossz szándékbol írtam.
2019. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Mert téged nem lehet jelenteni azért, ahogy itt másokkal beszélsz?"


Irreális válaszoknak (amely ez esetben provokálásnak is betudható, hiszen csak kisfarkú pasiktól kérdeztem) nincs helye a fórumon. Én csak reagáltam, mint kérdésfeltevő figyelmeztetve a kérdésemben szereplő kritériumok figyelembe vételét. Aki erre nem hajlandó az a kommentelés szabályait sem tisztelni. Innentől kezdve nem engem kell felelősségre vonni.


Szóval: hosszra 16, vastagságra 4-nél KISEBB pasik válaszait várom!!! Továbbra is!

2019. jún. 25. 14:33
 9/22 A kérdező kommentje:

#7: Jaj, ne ne! Nem saját magam megerősítését és hitegetését várom. Csupán őszinte kisfarkú pasik kommentjeire lettem volna kíváncsi, hogy ők milyen kocsit vezetnek és ezáltal kis betekintést kaphattam volna a sztereotípia legitimációjára vagy megcáfolására.


De úgy látszik az őszinteség nagyobb tabu, mint bármi más... még egy nonam fórumon is.

2019. jún. 25. 14:37
 10/22 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kérdezel még nem szabályozhatod be, hogy ki válaszolhat és ki nem. Mindenki érti, hogy alapvetően kitől vársz választ, de a nem 16cm alattiakban is felmerül ez-az a kérdésed kapcsán, és azt szóvá teszik.
2019. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!