Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a barátotoknak megcsin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a barátotoknak megcsinálnátok?

Figyelt kérdés

Az alap ötlet 2 Bears 1 cave 6. részéből jött, de már előtte is időnként feljött a fejemben, hogy úgy hallottam hogy a prosztata izgatásával lehet a férfiaknak elérni a lehető legintenzívebb orgazmust.


Meg időnként tudatosult bennem hogy amúgy szexuálisan elég gyakori kielégítés hetero pároknál, hogy a nő rásegít, de ezeket csak online olvastam vagy valahogy szembe jöttem vele, valóéletben még soha sem találkoztam vele.


Szóval csak rövid közvélemény kutatás.


Lányok, ti csináltatok már ilyet szex közben? (hogy feldugtok egy ujjat és izgatjátok a férfi prosztatáját)


Ha nem, csinálnátok ha párotok megkérne?


Férfiak, valaki csinálta már? Milyen volt? Kinek volt az öltete?


stb...



2020. ápr. 15. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátomnak szinte heti rendszerességgel csinálom. Nagyon élvezi, én meg élvezem, hogy ő élvezi!
2020. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi szoktunk ilyet csinálni a barátommal. eszméletlenül élvezi :)
2020. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igényli csinálom
2020. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyalni szokta a gátamat, meg a segglyukam körül, én azt élvezem eszméletlenül. Ha bedugja az ujját, az nekem fáj.
2020. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem csinàltam, ha nagyon akarnà lehet megcsinàlnám. De undorít. Baràtomat is mondjuk.

L23

2020. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szoktam. :) 18/L
2020. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam, igen

L

2020. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csinálták már, nagyon nagyot élveztem a végén, tökéletes élmény volt!! :)
2020. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!