Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mekkora méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mekkora méretű péniszt kielégítő a kezetekben fogni?

Figyelt kérdés
Hossz, átmérő

2020. ápr. 15. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Lehet meglepő de nem tudom lemérni a szememmel a méretet. Az esik jól ami kényelmesen elfér a kezemben, picit vastagabb minthogy simán átfogjam. Hosszra a kezemnél legyen picit nagyobb, hogy tudjam verni is.

Kicsi kezem van, úgyhogy ebből találd ki

2020. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

Ennyire lehet adni a nők méretmegadási képességeire. Azt mondja kicsi keze van de legyen kicsit hosszabb mint a keze DE legyen annyira vastag, hogy ne érje át teljesen.

Ez egy kis kéznél kb 11-12 cm hosszú lehet vastagságra pedig olyan 16 cm ha nem vastagabb. Ami egy teljesen amorf pénisz. A hölgy nyilván nem tudta hogyan írja le a méret preferenciáit.

2020. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy full átlagos péniszt megmarkolásához nem 16cm😅

De akkor mondjuk egy dobozos cola már bőven vastag lenne, ott jó pár centi ki is marad amit nem tudok átfogni rendesen

2020. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
próbáld csak meg átfogni azt a kólás dobozt, menni fog. persze ha arra a fajtára gondolsz ami energiaital doboz méretű nem pedig a 0.33-as.
2020. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
16cm 3cm
2020. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Most mi ez a sok mérettel kapcsolatos kérdés?
2020. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Akármekkora péniszt fogok a kezemben, az nem lesz kielégítő. Az lesz kielégítő, ha a kezemben tartott pénisz átvándorol a puncimba, és ott meg már a méreten túl más is befolyásolja az élvezeti értékét.

De mondjuk hosszra 16+, átmérőre meg 3+ így saccra, ami már egészen biztosan jó. Igazából nem tudom pontosan, akik ezeket a kérdéseket felteszitek, ti mind vonalzóval az ágyatok mellett dugtok, vagy hogy kéne elképzelni? Életemben nem mértem le még senki péniszét, bemondásra elhittem a partnereimnek, ha egyáltalán felmerült, hogy mi mekkora. Simán lehet, hogy mindenki kamuzott nekem, és full torz a szemmértékem, ezért amit én 16 centinek hiszek, az valójában 12 vagy valami.

2020. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
7/2
2020. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló köszi, értem, igaz


Az elsőnek pedig.. hát még mindig a kezemmel próbálgatom ezt a "vastagabb legyen mint hogy simán átfogjam"

akkor az jó vastag :)

2020. ápr. 15. 18:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező fogd át a telefonod, mintha épp futnál és nem akarod elejteni..

ott a hüvelykujjad és a mutató/középső összeér?

Nekem nincs nagy telefonom 5,5”ös csak, mégis ha a hangerő/kikapcs gomb alatt átfogom a középső és a hüvelykujjam közt van mondjuk egy ujjnyi távolság. Kb ilyet szeretek fogni is

2020. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!