Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek perverz vagyok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek perverz vagyok ha 1x az életembe ki szeretném próbálni egy gigantikus mellű nővel?

Figyelt kérdés

Úgy ekkorára vagy nagyobbra gondoltam:

[link]



2020. ápr. 15. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem perverzió

Mi férfiak szeretjük a nagy melleket. Többség biztosan 😁

Kismellű nővel kétszer voltam csak de nem jött be

2020. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem igazán perverz dolog.

De nekem kicsit annak tűnik, mivel ilyen nőből aztán biztos kevés lehet, és 1x minden féle képpen ki akarom próbálni.

De az egyik fiú ismerősöm szerint például perverz dolog.

2020. ápr. 15. 18:37
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Hát azért ez a méretű mell már nem a normál tartományba esik, szóval simán belefér a perverz fogalmába. Más kérdés, hogy ez annyira nem durva, hogy bárki felvonja rá a szemöldökét.
2020. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Akkor én biztos hogy nem a többség vagyok, mert én nem szeretem a nagy melleket, inkább azt amelyik pont elfér a tenyeremben 👐
2020. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Én is szerettem a nagy melleket :) Nem zavar ha lóg,szerintem ez nem perverz kategória.
2020. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Leszarom, hogy perverznek számít-e, én biztos, hogy kipróbálnám!
2020. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem perverz, ez ízlés dolga. Én is nagy mellekre bukok, és nem voltam még kis mellű nővel. D kosár volt a legkisebb. Másnak a kicsi jön be, az sem perverzió.
2020. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy annyira ez nem perverz, de az azért már bőven átesik a nagy tartományon, és emiatt egyeseknek tényleg perverz lehet. PL: Ismerősöm, és azóta az egyik lány ismerősöm.
2020. ápr. 15. 19:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány mi mást mondana? :D
2020. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem perverz, sok férfi álmodozik gigamellekről.

Egyébként te az ízlésedet mások véleményéhez igazítod? Mi köze másoknak ahhoz hogy neked mi tetszik? Ez egy olyan dolog amit nem beszélünk meg mindenkivel csak úgy.

2020. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!