Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy apukámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy apukámnak gigantikus lőcse van, nekem meg tök átlagos?

Figyelt kérdés
A minap véletlenül rányitottam szüleimre akció közben, és valami olyan dorongot láttam, amiről azt hittem, hogy csak filmen létezik. Hát basszus eddig nem voltam insecure a kis 14 centimmel sem, de ezek utan magzatpózban sírtam a sarokban reggelig, amiért az összes hülye stiklit tudtam örökölni, de ezt bezzeg nem. Wtf.

2019. márc. 20. 21:02
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
nem is ő az apád
2019. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ez lesz a reakció, de egyrészt egy bő húsz centist nem hiszem, hogy oka lenne megcsalni anyámnak, másrészt kb ugy nézek ki, mint apám fiatal kori klónja, kb minden stimmel. Csak ez nem, rip
2019. márc. 20. 21:06
 3/38 anonim ***** válasza:
73%

hehehe :D

ezt a leírást, behalokXDD


a kérdés kiírója nem egy farokéhes csajszi egyébként? de most komolyan..

2019. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
23 éves fiú vagyok, aki tegnap estétől fogva csatlakozik az itt állandóan a méretük miatt rinyalok népes táborához.
2019. márc. 20. 21:07
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Én lány vagyok de nekem a legjobb a 14 15cm es :) imadom ezt a meretet ettol nagyobb nem kell

Hidd el nem attol leszel tobb mert 3 cm el hosszabb a farkad :)

Aki szeret az igy is szeret es ha en szeretnelek akkor a 14cm eseddel szeretnelek 😊

2019. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát ezesetben szeress:D de azért basszus, fura. Rendesen ugy nezett ki mint aki egy vadaszpuskat szorit anyam fejehez, pedig esku nem az volt. Miert kellett ezt latnom basszus, kopogtam is de nem szoltak XDD
2019. márc. 20. 21:11
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
hát hogy is szólhattak volna, ha anyád még levegőt se kap, apád meg épp akkorát élvezett, hogy reagálni se bírt...
2019. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Oke ez jogos, de most asszem ptsd-m van, traumatizalva lettem
2019. márc. 20. 21:16
 9/38 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2019. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, átlagos méreted van!

Milyen pózban láttad őket? Telibe láttad a farkát?

2019. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!