Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha ezt kérné tőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ezt kérné tőletek egy lány, megtennétek?

Figyelt kérdés
Ha azt kérné tőletek egy csajszi, hogy lovon szeretkezzetek? Eddig nem mertem felvetni a kérdést egyik partneremnek sem, nem tudom mit szólna hozzá. Ti belemennétek? Régóta izgat engem.
2020. ápr. 16. 00:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

17esnek igaza van, akkor legyen inkább elefánt!

Egyrészt stabilabb a jószág, és van a hátán már annyi hely, hogy legalább elfér rajta két ember a kényelmeshez közeli helyzetben.

Nem az ötlettel van a gond, hanem a megvalósítással:D Én legalábbis nem tudok úgy dugni, hogy közben aktív izommunkát és koncentrációt igényel az, hogy ne essek le 2 méter magasból:D

2020. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 mantis religiosa ***** válasza:

Nah, megtaláltam! Itt az " élő " példa, hogy lehetséges.


00.54.30-tól. [link]

2020. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22, elképesztően kényelmesnek és kielégítőnek tűnik:D Bár nem vagyok arról meggyőzve, hogy azt a részt, ahol mutatták, hogy bedugja, a lovon ülve vették fel:D Amikor azt mutatják, hogy megy a ló és úgy pumpálja, kb csak a háta mozog a csávónak,a csípője alig:D
2020. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 mantis religiosa ***** válasza:
Azért írtam, hogy " élő " példa. Mint a Holdraszállás. :-)
2020. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!