Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti megtennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Anno a kozepsuliba volt egy lany, akibe halal szerelmes voltam. 3 evig csaptam a szelet neki, de szinte eszre sem vette hogy a vilagon vagyok. Miutan leerettsegiztunk soha tobbet nem lattam, kulfoldre ment, en meg hetekig depresszios voltam. Azota eltellt majdnem 8 ev, felesegem van, es egy kisgyermekem. A napokban viszont felkeresett a neten ez a lany, brutal jol nez ki, jobban mint anno. Talalkozni akar velem. A labamrol seperc alatt letudna venni.. Miota irt, ejjel nappal ra gondolok. Hazakoltozott, raadasul kocsival fel oranyira lakik tolunk. Fontolgatom, hogy talalkozzak e vele. Soha nem gondoltam volna, hogy a felesegem mellett mas nokre is ra nezzek, mert ez a no is maga az isten szamomra. Viszont ha talalkoznek a masikkal, az teljesen felforgatna az eletem.. Megis ugy erzem, nem fogom kibirni, hogy elutasitsam.

Ferfiak... Mit tennetek a helyemben???


(Reszletek abbol amiket ez a lany irt nekem: 'megvaltoztal, nagyon jol nezel ki', 'latom csaladod van, kar', 'ha talalkoznank, nem bannad meg;)' stb...



2017. dec. 30. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert a feleségemmel sokkal többről szól ez, mint egy bájos pofi. Mérlegeld, neked megéri -e. Ér e annyit ez az egész, hogy így hátbatámadod a családodat? MEgérdemli-e ezt a megalázást a feleséged? Ha kiderül (és általában kiderül), megéri e a következményeket? Én nem tenném, de ez a te döntésed kell hogy legyen.
2017. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Én nem hagynám ki, a házasságban pici kaland belefér ha nem megy a család rovására. Most jön a le pontozás
2017. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem valós a sztori,de én biztosan nem állnék vele szóba,a család mindennél többet ér.
2017. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#2 pici kaland szerintem, max 20-30 ev utan fer bele, ha nyilt lapokkal jatszotok, es ki van hulve a szex.
2017. dec. 30. 14:47
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Voltam szinte hajszál ugyan ilyen helyzetben. Nem tettem meg. És nem tenném meg most sem.

Akkor nem kellettem neki, most pedig már nem teszem tönkre a családom miatta.

2017. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos leszqrnám a csajt. Ha akkor nem kellettél neki, most meg már késő. Gondolkodott volna akkor. Ráadásul gerinctelen mód szétszakítana egy családot. Az ilyen nem jó semmire.
2017. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

2es vagyok

A feleségem férjem nem a tulajdonom!

Ha barmelyik fél akarja úgy is megteszi attól még szeretjük a párunkat. Amiről nem tudunk az ugye nem fáj

2017. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem teszed meg, később bánni fogod.


Aztán az is lehet, h amikor ott all majd elotted a lehetőség, nem élsz majd vele.


Szinte ugyanez velem is előfordult. Középsuliban reménytelenül szerelmes voltam egy csajba. Több mint 10 evvel később valahogy egymásba botlottunk facen. Meg mindig nagyon jól nézett ki (én nemkülönben, de ez most nem lényeges). De ő immár ferjjel es gyerekkel. Es egyértelműen elkezdett arra celozgatni h legyen köztünk valami. Alkalmanként. Titokban. Nagy elégtétel volt ez nekem, de akkor rájöttem, h nem is annyira kell mar. Annyira legalábbis biztos nem, hogy másfél órát autozzam erte videkre ahol lakik es mégegyszer annyit vissza. Igy a nagy megkésett egymásra gerjedesbol végül az elégtétel érzésén túl nem lett semmi.


Az sem kizárt h veled is igy lesz

2017. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem kellettél (lényegtelen milyen okokból), most kellenél.

Reálisan végig kell csak gondolni a dolgot... Megéri pár dug@sért dobni egy elvileg jó kapcsolatot, családot? Mondjuk itt ezt is át lehetne gondolni, hogy mennyire komoly a kapocs köztetek. Már előre úgy érzed, hogy nem tudnád elutasítani, szóval egyértelműen tudod, hogy képes lennél az eszedet teljesen háttérbe szorítani egy jó testért és hogy végre megkaphatod egy régi "álmod".


Csak te tudhatod, hogy melyik történet fájna jobban és melyikkel tudnál együtt élni. Én dobnám a lehetőséget, ha addig nem kellettem neki, és most a "nagyon jól kinéző" életemmel már kellenék, akkor inkább hagyjon békén. Továbbléptem. Ennyi. De csak szerintem ugye, nem az én életem.

2017. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy egyszer a felesegemnek is csapta a szelet, egy fiatal, izmos, helyes pasas, de a felesegem miattam es a gyerkoc miatt visszautasitotta
2017. dec. 30. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!