Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akart orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Részegek voltunk, én meg 2 haverom. Az elsőt állítólag leszopta, illetve ő gumival meg is dugta utána, a másodikat állítólag csak leszopta, de arra már nem emlékszem, hogy gumiban vagy natúran, nekem meg csak elkezdte kiverni meg köpködni, de annyira részeg voltam, hogy nem igazán állt fel és azt tudom, hogy gumija se volt már vagy legalábbis erre panaszkodott. Egyet hozott, de azt is a barátnőjétől mert aktusra is mentem volna, ha feláll rendesen. Lehet, hogy natúr franciára senkit se vállalt be vagy csak engem nem vállalt be natúran valamiért? Ha állt volna rendesen a ceruza, akkor lehet a szájába vette volna, csak így nem akarta? Pedig le is volt borotválva. Nyilván azt ő se gondolta, hogy azért mentem, hogy csak kiverje. Lehet csak gumiban szopik és a gumit akarta megspórolni? Arra nem alapozhatok, amit a haverok meséltek mert ők is részegek voltak és szeretnek túlozni meg felvágni. Mi a véleményetek? A lány tuti, hogy fáradt volt, ez látszott is rajta egyébként. Kértem, hogy vegye be a szájába, de elutasító volt és még plusszért se vállalkozott rá. Az eset eléggé bele vágott az önbizalmamba és ezért lennék kíváncsi az értelmesebb hozzászólásokra. Köszönöm.

2020. ápr. 16. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem most inkább már megyek aludni.
2020. ápr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi eza moslék amit itt össze hánytál?
2020. ápr. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert túrós f_szod van
2020. ápr. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pancser.
2020. ápr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Plusszért se?! Eszerint prostinál voltatok? Sose menj nőhöz részegen, mert ez lesz, kidobott pénz! :D
2020. ápr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki mit csinalt, de egy puhapocsot kellett volna valakinek gumiban szopnia?
2020. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!