Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy intim mérettel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy intim mérettel rendelkező srácok, férfiak, könnyen tudtok partnert találni vagy nem számít ebben a méret?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted ki ismerkedik úgy hogy előtte közli a farok méretét??
2020. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
18as a méretem, ami elég nagy (tudom, itt kicsinek számít, de a való világban az), 30 éves koromig nem volt barátnőm. Szóval, szerinted segített a társkeresésben?
2020. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A párkeresésben nem hiszem hogy szerepe van.

Talán szexpartnert könnyebb lehet találni az "ekkora farkam van" szöveggel, de szerintem az is inkább negtív reakciót vált ki.

Magában a szexben pedig többször hátrány mint elöny a nagy méret.

2020. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ruhában nem látszik, mint ahogy az sem, hogy mekkora az agyam, szóval nem megyek vele sokra.

Ha meg lekerül a ruha, akkor már megvan a partner.

2020. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem átlagos a méretem. Két kollégámnak (haveromnak) viszont igen nagy. Gépészek vagyunk, így egymás előtt öltözünk, zuhanyzunk immár 20 éve. Igen jó barátságban vagyunk, tehát szinte mindent tudunk egymás életéről. Egyikük házas 22 éve, egy lányuk van, de feleségével jól megvannak. Azt nem tagadja sem ő, sem neje, hogy a jelentős intim méretet ne kedvelné az asszonyka. ;-) Esetükben pozitívan hat a kapcsolatukra. Poénkodni szokott neje, hogy csak a méret miatt tartotta és tartja meg az urát. :-)

Másik barátunk viszont szingli. Ő arra panaszolkodik, hogy eleve nehezen ismerkedik, nem tud kellően laza lenni. A nagy mérete pedig sok nőt elriaszt. Tíz nőből, akivel ágyba is eljut, a fele szinte megretten, és csak kettő hajlandó közösülni is vele, a többiek legfeljebb kézzel nyúlnak hozzá. Ennek a havernak mindez gátlást okoz, tehát egyre jobban bezárkózik. Ahogy öregszünk, ő amolyan vén-legény típus lett. :-(


Úgy hiszem, az ismerkedésnél a férfi lelki állapota határozza meg, mennyire tud kapcsolatot teremteni. Mindebbe viszont beleszólnak az ő élményei, tapasztalásai. Ha pozitívan éli meg a nagy méretét, azaz több olyan nővel volt együtt, akiknek izgató volt a mérete, akkor könnyebben, magabiztosabban ismerkedik. Aki pedig sok negatív élményt élt át, az nehezebben ismerkedik.

Valószínű, ez kb. ugyanolyann, mint akinek kicsi az intim mérete. Köztük is akad ilyen s olyan ember is.

48F

2020. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem áldás a nagy méret, nekem tényleg nagy, 27 centi ha feláll, átlagosanvastag, orvost keresek, aki segítene plasztikával, kb jó ha 13-15 centi kényelmes a lányoknak, senki ne sírjon, akinek ekkorra ha ügyesvagy hidd el jó leszel, én ezért döntök a műtét mellett, 2 őt találtam de horror ár! nem kell 16 nál nagyobb, még sohasem volt, hogy tövig beleüljenek, vagy tövig cumi!
2020. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem haveromnak van nagy, 22 centi kb meg vagy 5 vastag.

Nem egy csajt csináltunk már meg együtt, illetve csajoztunk eleget.

Egyszer nem láttam volna, hogy egy ekkora méretből gond lenne, az idősebb nők kifejezetten szeretik.

2020. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Antiszoc nagyfarkúként pont olyan sikerem van, mint egy àtlagos antiszoc kisfarkúnak 😂
2020. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Könnyen

És az a durva hogy családos nők is benne vannak ilyenekben, de a 21 centi az 21 😉

2020. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Ha híre ment, hogy nagy, akkor felkelti az érdeklődését sokaknak :) és könnyen előkerülhetnek kíváncsi lányok. Azért nem hátrány, ha jól nézel ki és a természeted is vonzó az adott partnerjelölt számára...


Ha ismerkedésről van szó, nyilván nem fog kiderülni a randi alkalmával, mert nem hozod fel ezt a témát :-)

Jó eséllyel szimpátia alapján kapcsolat lesz belőle, a kapcsolatból szex, és a jó méret csak még egy kis pluszt jelenthet majd. :)

2020. ápr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!