Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Undorító számotokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Undorító számotokra a lúdtalpas lány?

Figyelt kérdés
Elég erősen lúdtalpam van, sok okból kifolyólag még nem tudtam segíteni rajta. Undorítónak találjátok?
2020. ápr. 16. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt legfeljebb a lábfétisesek utálják, vagy épp izgatja őket. Normál pasi észre sem veszi. :)
2020. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, nem számítana, kb sosem jutna eszembe, hogy ilyen miatt vegyem fontolóra, járjak-e vele.
2020. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyaz.
2020. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Ezen lehet segíteni..

Nekem is volt lúdtalpam 4 évesen.. 13 éves koromra elmúlt.. Gyógytorna és sport hatására..

Te hány éves vagy kérdező? Miért nem jársz illetve jártál gyógytornára illetve valamilyen mozgásos dologra?

F

2020. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne undorító? Ahogy fent is írták a többség észre sem veszi, még egy akut bokasüllyedést sem. A pasik inkább a melleket, feneket, arcot stb. nézik nem a talpadat.
2020. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig csak ezeket nézem meg egy nőn

-csukló

-fülcimpa

-talp

-hasnyálmirigy

Ha bármelyikkel gond van akkor sztornó az ismerkedés. :)


Na egyébként hogy rendesen válaszoljak nem izgat. Ha egy lány nem mondd el ilyet magáról valószínű észre se venném.

Ha elmondja akkor max megkérdezném hogy jár-e gyógytornára emiatt valamint azt hogy gondot tud-e ez neki okozni hoszabb séta vagy futás közben.

2020. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs vele

Nekem is az van

2020. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az, nekem sem tökéletes a lábam:).
2020. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy! Szívesen a mellkasomra helyezném őket😉
2020. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az!

F

2020. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!