Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha a pasitok 5-10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasitok 5-10 perc alatt elmenne, de után folytatná tovább gáznak tartanátok?

Figyelt kérdés
Ha folytatja tovább egyből, mintha misem történt volna, akkor ez nem egy rossz, ciki dolog, vagy nem változtat semmin?

2020. ápr. 16. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Akinek ez ciki, annál azért komoly bajok vannak.
2020. ápr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Örülnék neki, ha addig bírná, sajnos én nagyon gyorsan a csúcson vagyok vele😛

Neki kell 30 perc minimum. És ebben nincs benne az, amikor szájjal kényeztetem. De nem panaszkodom, mert az a 30 perc is maga a menyország🙏🙏🙏😛 19/l

2020. ápr. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám gáznak, bár eddigi tapasztalataim alapján orgazmus után a legtöbbeknek elég hamar megszűnik a merevedés, puha vagy félmerev pénisszel meg már inkább ne csinálja, az nekem sem jó. Kicsit meglepődnék, hogy kábé nem vesz róla tudomást, és ha esetleg óvszerrel védekezünk, akkor ez semmiképpen sem egy biztonságos út, de az ilyen gyakorlati apróságokat leszámítva nem hinném, hogy problémát okozna.
2020. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hogy gáz, de én kb. el is várom, hogy fejezzen be engem is és ne az legyen a vége, hogy ő már kész van... De ahogy előttem is írta vki, nem ugyanabban a gumiban, persze... Egy átlag nőnek 25 perc kell az orgazmusig... (ami átlag lévén lehet 10 perc is és lehet 40 is...)
2020. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm, akit órákon át dugtam, de utólag azt mondta, nem kellett volna, mert a végérr inkább kellemetlen volt neki. Én fiatal voltam, azt hittem ez a két órás töcskölés a menő. Mivel frigid volt, teljesen feleslegesen erőltettem a dolgot.


Aztán rájöttem más lányokkal, hogy elég 7 perc is (ami amúgy az átlag aktus hossza az embereknél), ha mindkettőnknek jó a végén.

2021. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!