Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A koronavírus miatt most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koronavírus miatt most hogyan menjek csajozni?

Figyelt kérdés

Nincs állandó barátnőm jelenleg, csak egy szexbarát..

Lényeg, hogy másfél hónapja tartjuk magunkat, direkt nem találkozunk, nehogy valamelyikünk megfertőzze a másikat.


Úgy tűnik egyikünk sem kapta el a vírust és hát most már nagyon nagyon kellene a szex.


Mi legyen?

Azért nem semmi ez a helyzet, hogy ezen kell aggódni.


2020. ápr. 16. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Offolnám,nálunk otthon van krónikus beteg,páromnak dohányosok a szülei,tüdőbajt nem élnének túl.

Még egy hónapot várunk a talival.Addig verd ki,szexchat,vagy camozzatok,meg lehet oldani.

2020. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Főleg sehogy.
2020. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Menj, ha akarsz.

Veszèlybe sodorhatsz MÀSOKAT, nem magadat.

Én se làttam négy hete a párom, és nem csak a szex hiányzik, hanem szeretjük egymást ès érzelmileg hiányoljuk a másikat. Mégse megyünk át a másikhoz. Talàn te is kibírhatnád még pár hétig?

L23

2020. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Talán igen... nem megyek most még.
2020. ápr. 17. 05:01
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
És ilyen idiótáknak van szexbarátja
2020. ápr. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem összejött egy randi pár napja, jövö héten szex.

Persze otthonmaradunk.

2020. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!