Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szexkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexkapcsolatban igénylitek aktus után/előtt a simogatást, babusgatást?

Figyelt kérdés

Mondjuk csókolózás közben az arc simogatását. Vagy szex után ölelkezve ugyan így az arc simit.

Fétisem a borostás arc és a hosszú csókolózástól tudok a legjobban beindulni. Hogy utána milyen a szex az megint más.

Azt vettem észre hogy a pasik ilyenkor azt hiszik többet érzek és távolodni kezdenek.

Tény, hogy nem vagyok fából és szeretem kicsit megbabusgatni a férfiállatot. De ez nem jelet többet. Félreérthető?


Ennyire nincs igény ilyesmire ha nem szeretitek éppen a nőt?


2020. ápr. 17. 08:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen egyéjszakás volt, hónapokig tartó beszélgetések, lelkizések is voltak. Többször találkoztunk, nem rideg idegenek voltunk. Az utolsó randin már nagyon távolságtartó volt az elején is, úgyhogy nem lett semmi, hazavitettem magam és lezártam.
2020. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!